Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pozbawienie i ograniczenie praw rodzicielskich

(Wroclaw, )
Pozbawienie i ograniczenie praw rodzicielskich


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Potrzebujesz wsparcia prawnika z Wrocławia, świadczącego usługi z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego? Ważne jest dla Ciebie to, aby była to osoba wykwalifikowana oraz doświadczona? Zachęcamy do wyboru kancelarii Be4Legal.

Nasza kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw związanych między innymi z prawem pracy. Reprezentujemy zarówno pracodawców, jak i pracowników. Zajmujemy się również umowami. Oferujemy na przykład opracowanie projektu umowy oraz sprawdzenie jej pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami i dobrem klienta. Pomagamy osobom, które podjęły decyzję o rozwodzie albo separacji, a także klientom walczącym o prawa rodzicielskie albo alimenty. Wśród naszych specjalizacji znajdują się również odszkodowania, windykacja, prawo rzeczowe i spadki.

Każdą sprawę, której się podejmujemy, traktujemy indywidualne, jednak zawsze koncentrujemy się przede wszystkim na interesie klienta. Z uwagi na zasięg terytorialny naszej działalności, zachęcamy do kontaktu z nami także te osoby, które potrzebują wsparcia prawnika z Wałbrzycha.

http://www.be4legal.pl/wladza-rodzicielska/ »

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Listopad, 2016  15:26Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl