Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomoc prawnicza w uzyskaniu korzystnych odszkodowań, bez opłat wstępnych

(Łódź, łódzkie, Łódź, )
Pomoc prawnicza w uzyskaniu korzystnych odszkodowań, bez opłat wstępnych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Twoja Szkoda to firma kompleksowo zajmująca się sprawami wypadków komunikacyjnych i innych roszczeń odszkodowawczych z tytułu obrażeń ciała oraz utraty mienia w wyniku spalenia, zalania lub kradzieży.

Tworzymy zespół specjalistów w dziedzinie prawa ubezpieczeń, współpracujemy z najlepszymi prawnikami, by zapewnić naszym klientów profesjonalną pomoc. Zawsze skupiamy się na dobru poszkodowanych i ich rodzin, stawiamy ich na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, by uzyskać jak najwyższe odszkodowania, weryfikujemy wysokość już przyznanych odszkodowań. Oferujemy zastępstwo w kontaktach z ubezpieczycielami i sprawcami szkód. Nie boimy się iść do sądu, zapewniamy reprezentację najlepszych adwokatów i radców prawnych.

ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!
Pobieramy niskie prowizje od wygranych spraw.

Sprawdź nas, to nic nie kosztuje!

Na terenie województwa łódzkiego oferujemy dojazd prawnika do klienta

Zadzwoń lub napisz:
tel. 794118060, 531 288 502


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl