Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

P.H. KODEKS Windykacja Odszkodowania Usługi Prawne Finansowe Detektywistyczne Wywiad Gospodarczy

(Podkarpacie, Krosno, )
P.H. KODEKS Windykacja Odszkodowania Usługi Prawne Finansowe Detektywistyczne Wywiad Gospodarczy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą z Krosna. Dysponujemy doświadczoną kadrą specjalistów oraz najnowszymi rozwiązaniami w zakresie teleinformatyki, co zapewnia najwyższą jakość obsługi Klienta.

Od samego początku funkcjonowania Firma stawia sobie za podstawowy cel kompleksową obsługę prawno &#8211; finansową osób prywatnych i podmiotów gospodarczych.

Podejmujemy się wszystkich, najtrudniejszych nawet wyzwań, związanych z codziennym życiem i problemami finansowymi oraz tych nietypowych, przed którymi wzbraniają się inne firmy.

Pomagamy we wszystkich możliwych przypadkach, gdzie mamy do czynienia ze szkodą i odpowiedzialnością.

Świadczony przez naszą Firmę zakres usług jest bardzo szeroki i obejmuje:

Odszkodowania

Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń i świadczeń powstałych w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w rolnictwie oraz zdarzeń takich jak choroby zawodowe i błędy w sztuce lekarskiej i innych, z których wynika odpowiedzialność cywilna wobec osoby poszkodowanej.

Windykacja

Skutecznie odzyskujemy pieniądze utracone w wyniku transakcji z nie uczciwymi kontrahentami, a także, gdy wierzytelność powstała w wyniku przestępstwa popełnionego na szkodę naszego klienta lub błędów organów państwowych, w tym Urzędu Skarbowego. Podejmujemy się windykacji od podmiotów gospodarczych i osób prywatnych.

Obsługa Prawna firm i klientów indywidualnych

Prawa Cywilnego, Prawo Karne, Prawo Pracy, Prawo Administracyjne, Prawo Podatkowe i Handlowe

Usługi Detektywistyczne

Współpracujący z nami detektywi podejmą się rozwiązania nawet najtrudniejszych spraw cywilnych, gospodarczych i karnych zwłaszcza wyłudzeń i oszustw. Zatrudniamy do tego celu najlepszych profesjonalistów, doświadczonych wieloletnią pracą w wydziałach przestępczości gospodarczej oraz przestępczości zorganizowanej. W wielu sprawach pozyskanymi informacjami wspieramy organy ścigania.

Dotacje Unijne

Departament Dotacji z Unii Europejskiej po analizie wstępnego formularza (wniosku) ocenia potrzeby inwestycyjne klienta. Każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i dostosowany do odpowiedniego programu operacyjnego o zasięgu ogólnopolskim lub lokalnym. Specjalista d/s dotacji unijnych przygotowuje w oparciu o niezbędne dane uzyskane od klienta kompletną dokumentację na konkurs o wsparcie z funduszy UE, przygotowuje na rzecz klienta rozpoznania cenowe i przetargi w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych oraz doradza ,jak właściwie sporządzać wnioski o płatność, wymagane sprawozdania i inne dokumenty z wykorzystania dotacji unijnych. Pod naszą opieką specjalistyczną sukcesem zakończy się ubieganie się o wsparcie unijne oraz nie groźna jest kontrola z wykorzystania uzyskanych dotacji. Świadczymy usługi kompleksowe i indywidualne w zależności od potrzeb klienta.

Reprywatyzacja Mienie zabużańskie

Factoring i doradztwo podatkowe

Wywiad Gospodarczy


Działamy na terenie całej Polski, w krajach Unii Europejskiej, wschodniej części Europy: Rosja, Ukraina, Białoruś, kraje Ameryki Północnej, Azji, Afryki.

Naszym głównym Partnerem jest Korporacja Prawno Finansowa FENIKS, ponadto współpracujemy z: Biurami Informacji Gospodarczej, wywiadowniami gospodarczymi, biurami detektywistycznymi, oraz z organami ścigania, prawnikami, radcami prawnymi i adwokatami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa.

Zadbaj , aby ochroną Twoich interesów zajęło się grono specjalistów

www.finanse-prawo.com.pl

biuro@finanse-prawo.com.pl
kontakt@finanse-prawo.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl