Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Omega Kancelaria Prawna- Skuteczna windykacja

(Chełm i okolice, Chełm, )
Omega Kancelaria Prawna- Skuteczna windykacja


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kancelarie Prawne OMEGA  działają zgodnie z poniższymi zasadami etyki windykacji:
Zasady Etyczne
1. Podejmujemy tylko działania zgodne z polskim prawem,
2. Zapewniamy wysoki profesjonalizm świadczonych usług,
3. Stale podnosimy standardy obsługi,
4. Naszym Klientom zapewniamy pełną informację prowadzonych czynności,
5. Nigdy nie działamy na szkodę naszych Klientów,
6. Mamy szacunek dla godności osobistej dłużnika.
Nasze kancelarie działają w bardzo prosty i przyjazny klientowi sposób. Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat wstępnych czy zaliczek,  rozliczenie następuje na zasadzie prowizji od uzyskanej kwoty, a wynagrodzenie naliczane jest procentowo od sumy jaką uzyskamy.  Należy tutaj szczególnie podkreślić, że im szybciej Państwo zgłosicie się do nas, tym większa szansa na sprawne poprowadzenie sprawy i uzyskanie najwyższej kwoty w najkrótszym możliwym terminie.
W wielu przypadkach wierzyciele mają problemy jak właściwie postępować z kontrahentem który nie zapłacił w terminie. Jak odzyskać swoje pieniądze aby go nie urazić i nie zniechęcić do dalszej współpracy. Kancelarie Prawne OMEGA wskażą ci właściwe możliwości oraz techniki ich zastosowania, które są pomocne w umiejętnym zarządzaniu wierzytelnościami w twojej firmie.
Wskażemy:
jak skutecznie zabezpieczyć swoje należności jeszcze przed zawarciem kontraktu z kontrahentem
jak ocenić kontrahenta z którym chcesz zawrzeć umowę 
jakie techniki negocjacji zastosować w trakcie rozmów z dłużnikiem, dzięki którym odzyskasz swoje należności a jednocześnie nie stracisz klienta
jak ograniczyć liczbę spraw oddawanych do sądu
jak uniknąć błędu w postępowaniu sądowym
Oferta nasza skierowana jest do osób, które z uwagi na niedostateczną znajomość procedur i przepisów prawnych, brak czasu czy też koszty związane z prowadzeniem postępowania nie mają możliwości osobistego występowania z roszczeniami w stosunku do podmiotów i organów odpowiedzialnych.
Wychodząc zatem naprzeciw potrzebom klientów jako zespół prawników Kancelarii Prawnych OMEGA  pragniemy zaoferować Państwu swoją pomoc, polegającą na reprezentowaniu w zakresie dochodzenia zobowiązań finansowych od wszelkich podmiotów zobowiązanych do uregulowania należności.
Profesjonalne działania pracowników naszych Kancelarii, posiadających wieloletnie doświadczenie w windykacji należności dysponujących rozległą wiedzą z zakresu obowiązujących przepisów prawidłowego postępowania i aktualnego orzecznictwa sądowego, gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.
W przypadku konieczności skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego zapewniamy obsługę radców prawnych specjalizujących się w prawie windykacyjnym.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl