Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Odszkodowania za słupy i linie przesyłowe - Centrum Odszkodowań SERVITUTES

(Całe województwo Podkarpackie, Rzeszów, )
Odszkodowania za słupy i linie przesyłowe - Centrum Odszkodowań SERVITUTES


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Centrum Odszkodowań SERVITUTES Sp. z o.o. wychodzi na przeciw potrzebom wszystkich posiadaczy gruntów jak i osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom pragniemy zaoferować pomoc przy uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu służebności przesyłu oraz odszkodowań z tytułu bezumownego korzystania.

Oferujemy kompleksowe usługi za które nie pobierzemy żadnej opłaty, lub będzie to procentowa stawka od uzyskanego odszkodowania.
Pamiętaj - jeżeli przez Twoją działkę przebiegają:
> linie elektryczne (energetyczne)
> gazociągi
> wodociągi
> linie ciepłownicze
> sieci telekomunikacyjne
> kanalizacje
> wszelkiego rodzaju słupy przesyłowe

Masz prawo do odszkodowania za wykorzystanie Twojej własności.
Możesz starać się o odszkodowania za 10lat wstecz wykorzystania Twojej nieruchomości. Jest to tzw. odszkodowanie z tytułu "bezumownego korzystania". Nawet jeżeli sprzedałeś nieruchomość, która obciążona była elementami przesyłowymi, to możesz uzyskać odszkodowanie za okres przed sprzedażą.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI :

kontakt@servitutes.pl
+48 33 843 02 14 (pn-pt 9-17)
+48 533 558 888 (pn-pt 17-20)
www.servitutes.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl