Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Odszkodowania Za SŁupy Energetyczne, Gazociagi, RurociĄgi

(Starachowice, Starachowice, )


Odpowiedz: dyr_pgrudniewski@omega-kancelaria.pl
OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku.

Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych.

Kancelaria Prawna Omega świadczy usługi w odzyskiwaniu odszkodowań za słupy i linie energetyczne, gazociągi, rurociągi oraz innego rodzaju urządzania przesyłowe na Państwa działce za bezumowne korzystanie z gruntu. Jeżeli urządzenia przesyłowe są na Państwa gruncie a nie wyrazili Państwo na to zgody - należy się wysokie odszkodowanie z tego tytułu.
Kancelaria rozlicza się z Klientem dopiero po pozytywnym załatwieniu sprawy, Klient nie ponosi żadnych kosztów początkowych!

Zadzwoń, napisz, zapytaj - służymy pomocą.

z wyrazami szacunku
Piotr Grudniewski
Dyrektor Sieci Sprzedaży
Kancelaria Prawna Omega
tel 602 828 313

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Czerwiec, 2011  14:22Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl