Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Odszkodowania Za Linie Energetyczne, GazociĄgi, RurociĄgi&#8230;

(Lubelskie / ŚwiĘtokrzyskie, Lublin, )


Odpowiedz: michal.kasprzyk89@gmail.com

Zapewne niewielu z was słyszało o możliwości ubiegania się o odszkodowania za bezumowne korzystanie z waszej ziemi przez firmy przesyłowe a prawo takie obowiązuje od 2008r. i jest uregulowane w KC (art. 305 i kilka innych)

Kancelaria Prawna Omega świadczy usługi w odzyskiwaniu odszkodowań za bezumowne korzystanie z gruntu a mianowicie słupy i linie energetyczne, gazociągi, rurociągi oraz innego rodzaju urządzania przesyłowe na Państwa działce. Odszkodowanie za słupy energetyczne i inne urządzenia przesyłowe należą się wszystkim właścicielom gruntów za bezumowne korzystanie z ich mienia, czyli zajęcie terenu przez firmy przesyłowe powodujące obniżenie jakości, funkcjonalności i wartości działek budowlanych, działek rolnych i innych gruntów. Kancelaria rozlicza się z Klientem dopiero po pozytywnym załatwieniu sprawy. Klient nie ponosi żadnych kosztów początkowych! Zadzwoń, napisz, zapytaj - służymy pomocą. Kasprzyk Michał tel. 502 421 843 lub e-mail: michal.kasprzyk89@****

jakie warunki należy spełnić?
- urządzenia przesyłowe muszą być młodsze niż 30 lat (nie dotyczy gazociągu)
- możliwa jest sytuacja w której linie energetyczne budowali po wojnie ale w ciągu ostatnich 30 lat były wymienione na nowe lub przesuwane co również upoważnia was do ubiegania się o odszkodowanie.
- nie wyrażana była żadna ugoda ani zgoda na umiejscowienie takich instalacji na waszej ziemi
- muszą to być urządzenia przesyłowe czyli nie mogą one służyć waszemu interesowi (doprowadzać wodę gaz prąd do budynków znajdujących się na waszej działce)

To się wam zwyczajnie należy! Jeżeli jesteś posiadaczem działki na której znajdują się urządzenia przesyłowe skorzystaj z okazji, zadzwoń lub napisz zobaczymy czy jest szansa na łatwy zarobek przy minimalnym zaangażowaniu z twojej strony.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl