Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Adwokat kościelny - rozwód kścielny

(Szczecin, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeśli z powodów sumienia, osobistych lub innych, chcecie Państwo uregulować swoją sytuację prawną w Kościele i otrzymać orzeczenie nieważności małżeństwa &#8211; nasza kancelaria świadczy usługi prawne w następującym zakresie
Udzielenie ogólnej porady prawnej &#8211; podczas indywidualnego spotkania w kancelarii lub u osoby zainteresowanej staramy się wstępnie określić szanse na powodzenie procesu.
Ustalenie podstawy prawnej &#8211; na podstawie zebranych informacji określamy tytuł prawny in iure et in facto w oparciu o który zostanie skierowana sprawa do konkretnego Trybunału.
Zebranie, ocena i selekcja materiału dowodowego - w zależności od ustalonego tytułu prawnego z którego zamierzamy zaskarżyć &#8222;ważność małżeństwa&#8221;, zbieramy i selekcjonujemy dokumentacje medyczną, prawną i dokumenty prywatne, rozmawiamy również z potencjalnymi świadkami, oceniając ich wiarygodność oraz stan posiadanej wiedzy.
Sporządzenie skargi powodowej &#8211; w oparciu o cały zebrany materiał dowodowy przygotowujemy skargę powodową, która po złożeniu w odpowiednim Trybunale rozpoczyna proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa.
Sporządzanie pism procesowych &#8211; w trakcie trwającego procesu bardzo często stajemy przed koniecznością aby szybko i właściwie zareagować na nową sytuację procesową ponieważ, proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest w dużej mierze procesem pisemnym, a więc większość czynności jest załatwiana poprzez przesłanie odpowiedniego pisma. Pomagamy naszym Klientom jak sporządzić takie pisma, doradzamy jak najlepiej jest się zachować w dane sytuacji, pomagamy skutecznie pokonywać poszczególne stadia procesu.
podejmę się profesjonalnego prowadzenia spraw, potocznie nazywanych rozwodem kościelnym, przed sądami kościelnymi w kraju i za granica
więcej informacji znajdą Państwo pod adresem
www.rozwod-koscielny.szczecin.pl

Ogłoszenie dodane: Sobota, 02 Marzec, 2013  17:42Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl