Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

wróżka tarot egipski

(Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wróżenia z kart tarota egipskiego nauczyłam się ponad 20 lat temu. Zaś moja wiedza nie płynie z wyuczonych kursów, ale z wrodzonego daru. I tak od wielu lat pomagam ludziom rozwiązywać ich problemy. Pomogę również i Tobie!
Zamawiając wróżbę przez e-mail zastanów się nad pytaniami do kart (max. 3) i wyślij je na mój adres tarotegipski@gmail.com opisując w skrócie twoją sytuację oraz podając twoje imię i datę urodzenia. W przypadku wróżby partnerskiej podaj imię i datę urodzenia drugiej osoby.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl