Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

przedłużanie i zagęszczanie rzęs warszawa 149zł

(warszawa, Warszawa, )
przedłużanie i zagęszczanie rzęs warszawa 149zł przedłużanie i zagęszczanie rzęs warszawa 149zł przedłużanie i zagęszczanie rzęs warszawa 149zł


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam , zajmuję się profesjonalnie przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs posiadam odpowiednie certyfikaty uprawniające mnie do wykonywanie tego typu zabiegów.

Usługi oferuję u siebie w domu koło warszawy, a także u klientki w domu ( warszawa, okolice warszawy)

Cena"
Przedłużanie metodą kępkową : 60zł
Przedłużanie metodą rzęsa do rzęsy: 149zł

tel: 606 837 777
Dłuższe o kilkadziesiąt procent, gęste i wodoodporne. Tak wyglądają i zachowują się rzęsy po zabiegu trwałego przedłużania metodą - włos do włosa.

Technika wykonania Przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs, metodą jeden do jednego - rzęsa do rzęsy (pojedynczo - jedna rzęsa syntetyczna do jednej rzęsy naturalnej wykonuje się przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju). Nowatorska technika wykonania pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Przedłużone rzęsy (syntetyczne włókna o tak dobranym kształcie i rozmiarze, tak że wyglądają zupełnie jak prawdziwe) nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Efekt zabiegu utrzymuje się przez okres kilku miesięcy.
Rzęsy po takim zabiegu są:
&middot; wydłużone,
&middot; pogrubione,
&middot; podkręcone,
&middot; o zwiększonej objętości,
&middot; w intensywnym kolorze,
&middot; wodoodporne,
&middot; a co istotne mają kilkumiesięczną trwałość.
W zależności od potrzeby i życzenia klientki można dopasować długości (od 6 do 17 mm) i grubości (dostępne są trzy). Można również wybrać dowolny kolor m. in. czarne, ciemnobrązowe, brązowozłote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe i fioletowe. Ważnym jest również fakt, że procedura aplikacji jest bezbolesna i nie wpływa negatywnie na stan powiek i naturalnych rzęs.
Rzęsa doklejona nie dotyka skóry, dzięki czemu nie podrażnia powieki. W każdej chwili syntetyczne włoski można usunąć przy pomocy bezpiecznego preparatu podczas krótkiej wizyty w salonie. Tak przedłużone rzęsy należy uzupełniać co 4 &#8211; 6 tygodni (jest to konieczne, jeśli naturalny włos wypadnie).
uzupełnienie : 60zł
Zapraszam wszystkie Panie

606837777


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl