Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

netlopum@gmail.com

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szukam w miarę niedrogiego prawnika w Warszawie, zajmującego się odszkodowaniami i znającym prawo telekomunikacyjne.

Chcę wytoczyć proces o odszkodowanie jednemu z głównych operatorów telefonii GSM. Sprawa dotyczy nieprawidłowego przeniesienia numeru. Po przeniesieniu numer był (i nadal jest!) niedostępny z wielu sieci, tzn. abonenci większości sieci nie mogą się na niego dodzwonić. Posiadam dokumenty stwierdzające ten stan rzeczy a dodatkowo sprawa jest w końcowej sprawie rozpoznania przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Chodzi o odszkodowanie za utracone korzyści - w tym okresie szukałem pracy pod tym numerem, dodatkowo jest to tzw. złoty numer, później dostałem pracę, w której również posługuję się tym telefonem, nie mogę więc wykonywać jej w sposób zadowalający itp. itd.

Tak ogólnie wygląda ta sprawa. Szczegóły omówimy prywatnie. Zależy mi zarówno na napisaniu właściwego pisma - pozwu, jak i na zastępstwie procesowym oraz ewentualnie apelacji. Proszę o kontakt.

Pozdrawiam.
Karol

netlopum@gmail.com

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 25 Lipiec, 2010  18:19Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl