Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

ZespółAvers band

(Wrocław, Wroclaw, )
ZespółAvers band


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy profesjonalnym trio muzycznym o bogatym doświadczeniu scenicznym. Do tej pory jako muzycy występowaliśmy w wielu zespołach, poznając różnorodne gatunki muzyczne od reggae po jazz.

Milena - Milena- absolwentka kierunku wokalnego we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu Pani Grażyny Łobaszewskiej, Anny Mikoś. Muzyka jest Jej pasją od najmłodszych lat. Zaczynała w opolskim chórze dziecięcym &#8222;legnda&#8221; następnie w Opolskim Studiu Piosenki, a udając się na studia zdobyła dyplom we WSJiMR.
Krzysztof - wokalista, kompozytor, klawiszowiec i akordeonista absolwent Państwowej Muzycznej Szkoły w Kłodzku współpracował z wieloma wybitnymi muzykami.
Paweł - gitarzysta i wokalista. Absolwent Ogniska Muzycznego w Kłodzku. Na gitarze gra od dziecka, posiada duże doświadczenie na scenie. Przez kilka lat grał w zespole Poranek Koyota, z którym występował w całej Polsce.Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do Państwa potrzeb. Mamy blisko 10-letnie doświadczenie w obsłudze przyjęć weselnych.


Imprezy prowadzimy z humorem a jednocześnie z taktem i kulturą, dostosowując się do panującej na nich atmosfery.

Konkursy przez nas prowadzone gwarantują wspaniałą zabawę i wrażenia, o których się nie zapomina

Z naszym zespołem Państwa wesele z pewnością będzie wyjątkowe!Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Czerwiec, 2010  17:16Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl