Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Zamki Dmuchane

(WrocŁaw, Wroclaw, )
Zamki  Dmuchane Zamki  Dmuchane Zamki  Dmuchane Zamki  Dmuchane


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Od 20 lat serwujemy radość Twojemu szczęściu..

Tyle czasu nasza firma działa na polskim rynku. Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat pomaga przy tworzeniu niezapomnianych i niesamowitych chwil zarówno w Waszej firmie podczas imprezy integracyjnej, jak i na rodzinnych festynach.

Zapraszając do współpracy pragniemy podzielić się naszym doświadczeniem, metodami działania oraz niecodziennymi pomysłami. Zrealizujemy Wasze najskrytsze marzenia z dzieciństwa.

Nasza praca jest też naszą pasją, wkładamy w nią swoje serca, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nawet fantazyjne zamówienie...
Nasza oferta

Posiadamy duży wybór urządzeń do współzawodnictwa i zabawy. Z roku na rok nasza oferta poszerza się o najnowsze hity. Urządzenia posiadają niezbędne atesty, są całkowicie bezpieczne, cechuje je wysoka jakość i ładna stylistyka. Nasza firma posiada ubezpieczenie OC.

W szerokiej gamie urządzeń znajdą Państwo ofertę na wynajem pojedynczych urządzeń rozrywkowych jak i całych zestawów. Pragniemy przybliżyć Wam fantastyczną zabawę.

Aby utrzymać bardzo wysoką jakość usług nasze urządzenia są stale czyszczone i konserwowane, a każde z nich posiada atest, określający aktualny stan techniczny urządzenia i zezwalający na jego użytkowanie. Pracują u nas wyłącznie sprawdzeni ludzie - przeszkoleni, odpowiedzialni i profesjonalni. Są tam po to, by nie tylko godnie reprezentować naszą firmę, ale przede wszystkim organizatora imprezy.KONTAKT:
MAGJAPOL
biuro@magjapol.pl
TEL. 502 25 85 06










Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl