Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Zakładanie spółek

(ul. Mokotowska 15A 1 B, Warszawa, )
Zakładanie spółek


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Mamy w stałej sprzedaży czyste i bezpieczne, uśpione spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (tzw. shelf companies).
Są to gotowe spółki, które zakładamy z myślą o inwestorach stawiających na bezpieczeństwo. Dlatego spółki typu special purpouse vechicle (SPV) są spółkami, które przed sprzedażą nie prowadziły działaności gospodarczej. Czyste spółki gwarantują, że w trakcie działalności, inwestor nie musi martwić się o historię spółki z okresu, kiedy nie mał nad nią kontroli.
Oferowane przez gotowe spółki posiadają numery KRS, NIP i REGON, są w pełni zarejestrowane i gotowe do podjęcia działalności w dniu nabycia.

Więcej informacji pod nr.tel.: +48 509 170 246
+48 503 910 152


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl