Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Zakład pogrzebowy Wrzos Katowice - Szopienice

(Katowice, ul. morawa 62, Katowice, )
Zakład pogrzebowy Wrzos Katowice - Szopienice Zakład pogrzebowy Wrzos Katowice - Szopienice


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zakład pogrzebowy Wrzos

Nasz firma powstała w 2002 roku i od jej powstania cieszymy się coraz większym gronem zadowolonych klientów i to nie bez powodu. Odpowiednie podejście do klienta, kultura, atmosfera i wyrozumiałość to ikona naszej firmy.

Jest to rodzinna firma, która jest prowadzona przez Patrycję, Rajmunda Jenczmyk oraz ich Syna. Jesteśmy zwykłymi ludźmi i mamy ludzkie podejście do klienta, przez co jesteśmy wyrozumiali w wielu kwestiach, a w dzisiejszych czasach i kwestii finansowej, myślimy, że to nas wyróżnia z pośród innych firm tej branży.

Nasza firma mieści się w dużym pomieszczeniu gdzie biuro od wystawy trumien i urn jest oddzielone ścianą. Wiemy, że dla większości ludzi widok trumien po przekroczeniu progu zakładu pogrzebowego może być przytłaczający. Staramy się stworzyć odpowiedni i spokojny klimat podczas załatwiania formalności.

Oferujemy:
Pogrzeby
Kremacje
Florystyka (posiadamy własną kwiaciarnię! Ceny palm od 150zł)
Oprawa muzyczna
Formalności (Bezpłatnie załatwiamy formalności związane z pogrzebem takie jak Urząd Stanu Cywilnego, ZUS, Kościół i Cmentarz.)

Przychodząc do naszej firmy nie musisz mieć pieniędzy. Wszelkiego rodzaju opłaty kościelne i cmentarne są dokonywane przez naszą firmę.

Zasiłek pogrzebowy z ZUS to tylko 4000zł. Jeżeli jest konieczność zmieszczenia się w kwocie zasiłku pogrzebowego (łącznie z kościołem i cmentarzem) nasza firma dokonuje wszelkich starań, aby tak się stało.

Nie liczy się dla nas tylko i wyłącznie zysk, dla tego w naszej firmie zawsze można dojść do porozumienia, które Państwa i nas zadowoli.

Zapraszamy na naszą stronę http://www.firma-wrzos.pl/
Na której znajdziesz Cennik Trumien, URN, oraz wiele przydatnych informacji.
Nie zatajamy cen usług, trumien i urn.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Wrzos
Katowice-Szopienice ul. Morawa 62
Tel. Całodobowe: (32) 314 12 14 oraz 601 53 43 60


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl