Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wynajem wózek widłowy, podnośnik

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
FLT SERVICE, AUTORYZOWANY DEALER WÓZKÓW WIDŁOWYCH MARKI NISSAN OFERUJE WYNAJEM URZĄDZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO.
W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe gazowe, spalinowe(diesel) i elektryczne, a także podnośniki koszowe i nożycowe z silnikami: spalinowymi(diesel), elektrycznymi oraz z dwoma silnikami(diesel+elektryczny).
Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy z możliwością wykupu wózka po okresie wynajmu. Wszystkie bliższe informację uzyskają Państwo pod numerami: 783 294 831 oraz 71 783 38 51 wew. 23.
Plusami wynajmu są:
 optymalna kontrola floty
 brak potrzeby początkowych finansów na zakup urządzenia
 koszty przeglądów pokrywane przez firmę wynajmującą
 brak zmartwień ze sprzedażą zużytego sprzętu

W przypadku wynajmów długoterminowych jest możliwość wynajęcia nowych wózków widłowych, bądź podnośników.
Nasza oferta jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, gdyż oferujemy stawki dobowe ustosunkowane do okresu wynajmu, wartości urządzenia oraz systemu pracy w Państwa firmie(ilość zmian w ciągu dnia).
Nasze urządzenia posiadają badania UDT i są zawsze w dobrej kondycji. W przypadku awarii nasz serwis reaguje w ciągu 24h co pozwala na jak najszybsze usunięcie usterki i narażenie na jak najmniejsze straty.
W naszej ofercie znajdą Państwo wózki widłowe o udźwigu od 1 tony do 10 ton oraz podnośniki o wysokości roboczej od 4m do 16m.
Zapraszamy także na naszą stronę www.flt-service.pl, bądź www.flt-wozki.pl. Znajdą tam Państwo obszerniejsze informacje o naszej firmie, a także naszych usługach.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl