Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wynajem sal szkoleniowych i biura na godziny w Gdańsku

(80-855 Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508, Gdynia, )
Wynajem sal szkoleniowych i biura na godziny w Gdańsku Wynajem sal szkoleniowych i biura na godziny w Gdańsku Wynajem sal szkoleniowych i biura na godziny w Gdańsku


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty wynajmu pomieszczeń biurowych na godziny, które są idealne m.in. jako gabinet, do organizowania szkoleń, kursów, spotkań biznesowych i rekrutacyjnych, zajęć indywidualnych.

Oferujemy Państwu dwie świeżo wyremontowane sale biurowo- szkoleniowe w bardzo korzystnych cenach i na elastycznych warunkach (wynajem sal na 1 godzinę, bądź w pakiecie). Zajmujemy się również serwisem kawowym i dostarczaniem cateringu na szkolenia.

Wyposażenie sal:
&#8226; Możliwość zaciemnienia okien (żaluzje)
&#8226; Bezprzewodowy Internet WiFi
&#8226; Tablice &#8211; flipchart (wraz z wyposażeniem)
&#8226; Stoliki i krzesła do ustawienia w dowolnej konfiguracji według potrzeb klienta
&#8226; Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy również miejsce w zamykanej na klucz szafce gdzie będą mogli Państwo przechowywać swoje materiały szkoleniowe.

Nasz lokal mieści się na piętnastym piętrze budynku Centrum Biznesu Zieleniak w Gdańsku, przy ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508, 5 minut od Dworca PKP i PKS.
Budynek wyposażony jest w windy. Na parterze znajduje się kiosk, a na 16 piętrze restauracja widokowa.

Zapraszamy do współpracy.

Wirtualne Biuro HELLO
ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508
80-855 Gdańsk
tel.: 587396730
e-mail: biurogdansk@biurohello.pl
www.biurohello.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl