Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wykonam platformę e-learningową

(Cały Świat, Gdansk, )
Wykonam platformę e-learningową Wykonam platformę e-learningową Wykonam platformę e-learningową Wykonam platformę e-learningową


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wykonam platformę edukacyjną na bazie gotowego, autorskiego skryptu pozwalającego na zarabianie poprzez sprzedaż wiedzy.

Produkt przeznaczony jest dla osób, które mają zamiar otworzyć stronę internetową, za pośrednictwem której użytkownicy po wniesieniu opłat będą mogli brać udział w przygotowanych kursach.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem zarabiania jest sprzedaż wiedzy. Chociaż polskie szkolnictwo nie jest tego dowodem - ludzie lubią się uczyć i tego potrzebują, jednak liczą na skondensowaną wiedzę, którą mogą nabyć (nawet odpłatnie) w możliwie dogodnych warunkach. E-learning jest szczególnie dogodną formą nauki, ponieważ można się uczyć w domu, czekając na autobus, jadąc pociągiem czy nawet wypoczywając w ogrodzie. Do nauki wymagane jest tylko urządzenie, umożliwiające przeglądanie stron internetowych.

KONTAKT: tel.: +48.605305075 , e-mail: info@windux.pl , www.windux.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl