Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Woda do whisky Highland Spring!

(Warszawa ul. Francuska 27, Warszawa, )
Woda do whisky Highland Spring! Woda do whisky Highland Spring! Woda do whisky Highland Spring! Woda do whisky Highland Spring!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Woda Highland Spring
Naturalna woda mineralna niegazowana uznana przez The Scotch Malt Whisky Society za najlepszą wodę do łączenia z whisky. Firma Highland Spring rozpoczęła butelkowanie wody w 1979 roku. Aktualnie jest jednym z największych producentów wody w Wielkiej Brytanii.
Do produkcji wody Highland Spring wykorzystuje się chronione źródła pochodzące ze wzgórz Ochil, okalających miejscowość Gleneagles w Szkocji. Na obszarze około 1000 hektarów zabroniona jest działalność rolnicza, budownictwo i jakiekolwiek działania mające wpływ na środowisko. Jest to w większości niezamieszkały, wolny od zanieczyszczeń teren.
Sekret czystości Highland Spring kryje się pod powierzchnią organicznej ziemi Ochil Hills. Warstwy bazaltu pokryte niezliczoną ilością mikroskopijnych pęknięć działają jak naturalny filtr, przez który woda spływa powoli w dół, zmierzając ku miejscom naszych odwiertów.
Smakuje wyśmienicie w każdej formie. Odświeżająca z kropelką cytryny lub w towarzystwie Państwa ulubionej whisky.
Serdecznie zapraszamy!
SKLEP BALLANTINE'S
UL FRANCUSKA 27
03-906 WARSZAWA
tel. 22 810-32-22
MAIL: francuska@sklep-ballantines.pl

Ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa
ul. Krucza47a, 00-509 Warszawa
ul. Puławska 22, 02-564 Warszawa


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl