Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wirtualne biuro - Zielona Góra, coworking, biurka do pracy, sala konferencyjna, adres dla firm.

(Ul.Kazimierza Wielkiego 7/5, Zielona Góra, Zielona Góra, )
Wirtualne biuro - Zielona Góra, coworking, biurka do pracy, sala konferencyjna, adres dla firm. Wirtualne biuro - Zielona Góra, coworking, biurka do pracy, sala konferencyjna, adres dla firm. Wirtualne biuro - Zielona Góra, coworking, biurka do pracy, sala konferencyjna, adres dla firm.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Twoje własne biurko do pracy. Twoje własne biuro! To tzw. coworking.
Jeśli potrzebujesz spokojnego miejsca do pracy, jeśli czujesz, że czas poświęcony na pracę w domu stał się bezproduktywny - dołącz do Nas. Wynieś pracę z domu i przynieś ją do Twojego Wirtualnego Biura. Zapewnimy Ci własne stanowisko wraz z niezbędnym sprzętem biurowym. Przy okazji poznasz ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty. Być może nawiążesz trwałe znajomości, w tym biznesowe.
Wirtualne biuro
Rozpocznij i zarejestruj swoją działalność lub zmień lokalizację istniejącej.
Wbrew pozorom adres firmy ma duże znaczenie. Zwłaszcza prestiżowa lokalizacja wskazuje, że firma znajdująca się w ścisłym centrum Zielonej Góry dba o swoją rozpoznawalność, co nie tylko ułatwia kontakty, ale przede wszystkim pozwala łatwiej być namierzonym przez potencjalnych klientów. My zajmiemy się pocztą i telefonami, abyś mógł skoncentrować się tylko na pracy.
Sala konferencyjna
Spotkaj się z klientem, zaprezentuj się profesjonalnie i multimedialnie
Koniec ze spotkaniami w knajpach przy kawie. Koniec z hałasem, brakiem zasięgu czy internetu. Przyjmij swego klienta w sali do tego przeznaczonej. Kawa będzie lepiej smakować w takiej atmosferze, a zarazem interesy zakończą się korzystnie.

Biuro znajduje się na trzecim piętrze kamienicy w samym centrum Zielonej Góry na cichej i nie ruchliwej ulicy przy samym deptaku. W pobliżu parking w galerii Grafitt, poczta główna, ZUS, US restauracje, postój taxi, bankomat oraz piękna okolica deptaku czy fontanny na placu Bohaterów.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.TWBiuro.pl
Zapraszam.
Przyjdź, zobacz, dołącz &#8230; witaj w zespole!

Twoje Wirtualne Biuro
ul. Kazimierza Wielkiego 7 lok. nr 5
65-047 Zielona Góra

tel. 695-210-115

biuro@twbiuro.pl
www.TWBiuro.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl