Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wirtualne Biuro Poznań

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
WIRTUALNE BIURO POZNAŃ
Świadczymy usługi wirtualnego biura z adresem w samym centrum Poznania (ulica Święty Marcin). Oferta wirtualnego biura jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zapewniamy prestiżowy adres firmowy oraz wysokiej jakości kompleksową obsługę biurową. Usługi są świadczone w oparciu o umowę na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oferujemy jedne z najbardziej atrakcyjnych stawek na rynku.
W zakresie usług naszego wirtualnego biura znajduje się:
Adres rejestracyjny
Możliwość zarejestrowania firmy bądź działalności gospodarczej z adresem na ulicy Święty Marcin w Poznaniu.
Adres do korespondencji
Możliwość podawania adresu wirtualnego biura jako korespondencyjnego
Obsługa korespondencji
Odbieramy listy i przesyłki, informujemy o nich, przechowujemy. Korespondencję odsyłamy na wskazany adres, można ją też odebrać osobiście. W razie konieczności skanujemy listy i wysyłamy je do klientów pocztą e-mail.
Obsługa faksu
Nasi klienci otrzymują dedykowany numer faksu. Odbiór i wysyłka faksów odbywa się bez dodatkowych opłat.
Numer telefonu
Nasi klienci otrzymują również dedykowany numer telefonu w strefie miejskiej. Na numerze tym ustanawiane jest przekierowanie na numer klienta.
Sala spotkań
Klienci naszego wirtualnego biura mają na preferencyjnych warunkach (25% rabatu) dostęp do salki konferencyjnej, gdzie mogą spotykać się ze swoimi kontrahentami. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie: www.sala29.pl
Biurka na godziny:
Klienci naszego wirtualnego biura mogą również korzystać z w pełni wyposażonych biurek na godziny z bezpłatnym dostępem do internetu.
Szczegółowe informacje:
Strona internetowa: www.biuro29.pl
Mail: kontakt@biuro29.pl
Telefon: 61 646 08 26


http://www.biuro29.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl