Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wiercenie otworów

(Lubuskie, Żary, )
Wiercenie otworów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy usługi wiercenia techniką diamentową w betonie, betonie zbrojonym, murach oraz w innych materiałach stosowanych w budownictwie w technologii na sucho lub na mokro własnymi profesjonalnymi wiertnicami i wiertłami koronowymi - alternatywa dla kucia otworów pod instalacje!

Jesteśmy w stanie wywiercić otwór w każdym materiale i niemal w każdym kierunku - w poziomie, pionie czy pod kątem. Maszyny, które posiadamy mają specjalne prowadnice.

Posiadamy również przecinarkę spalinową do cięcia dylatacji.

Jesteśmy oficjalnym importerem wysokiej jakości sprzętu renomowanych firm KERN i KEIL WERKZEUGFABRIK.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy byli na profesjonalnych szkoleniach w Niemczech. Zależy nam na tym, żeby nie tylko sprzedawać najlepsze produkty, ale i świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie, co gwarantuje zadowolenie naszych klientów, którzy darzą nas pełnym zaufaniem.

Atrakcyjne ceny! Zapraszamy.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl