Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna. Jedyni na pomorzu!!

(Słupsk, Gdansk, )
Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna. Jedyni na pomorzu!! Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna. Jedyni na pomorzu!! Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna. Jedyni na pomorzu!! Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna. Jedyni na pomorzu!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy znani jako innowatorzy Pamiątek Ślubnych. Kierujemy się pasją do swojego rzemiosła, inspirowani przez wizje naszych par wdrażamy nowe koncepcje. Cechujemy się wyjątkowymi pomysłami, obsługą, jakością oraz iskrą geniuszu, która pozostawia niezapomniane przeżycie. Pary młode które nas wybrały, doskonale rozumieją znaczenie swojego dnia ślubu i chcą go uhonorować poprzez wybranie kogoś, kto jest więcej niż profesjonalistą,
kto uchwyci w sposób wyjątkowy Waszą miłość a nie zrobi zwykły reportaż.

Memories Studio AVI info NET prawdziwie zatroszczy się o unikalną Pamiątkę z Waszego dnia Ślubu uwieczniając wszystko to, na co inni nie zwracają uwagi w tym dniu. Wiemy, że Wy i Wasza rodzina ciężko pracujecie, by dostać tego dnia wszystko, co najlepsze w tym i nas - Memories Studio AVI info NET. Naszym celem jest stworzyć Pamiątkę Ślubną, która opowie o Waszej Miłości, Wam, Rodzinie i innym Zakochanym Parom.

Wykonana przez nas Pamiątka Waszego Ślubu, będzie Waszą kapsułą czasu, którą będziecie uruchamiać każdego dnia, by powrócić do najważniejszego dnia Waszego życia. Ale nie wierzcie nam na słowo. Poświęćcie chwilę i obejrzyjcie nasze prace tutaj lub w naszym studio a przekonacie się, że Nasza praca mówi sama za siebie. Jesteśmy pewni, że po tym co zobaczycie, co możemy dla Was zrobić, zrozumiecie, jak ważny jest właściwy wybór.
Gorąco zachęcamy do spotkania.

Sprawdźcie nasze prace na stronie
http://vimeo.com/user3766361/videos/

oraz nasz profil na Facebooku:
http://www.ain.pl


Zapraszamy.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl