Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wakacyjny, przyspieszony kurs na tłumacza przysięglego; Śródmieście, Bemowo

(Centrum, Bemowo, Śródmieście, Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszam wszystkich chętnych na
KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU NA TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Kurs przeznaczony jest dla praktykujących tłumaczy, absolwentów studiów filologicznych oraz osób biegle władających językiem rosyjskim, którzy zgromadzili już pewne doświadczenie i którzy chcą obecnie przystąpić do egzaminu na tłumacza przysięgłego.
Kurs pozwala uczestnikom na zapoznanie się z metodologią pracy tłumacza przysięgłego, zaznajamia ich z terminologią prawniczą i ekonomiczną, której znajomość na egzaminie jest nieodzowna, a także pozwala im na samodzielną pracę tłumaczeniową na zajęciach praktycznych. Prace słuchaczy są oceniane, a po zakończeniu semestru każdy słuchacz otrzymuje indywidualną ocenę swoich postępów i możliwości. Kurs obejmuje także kurs tłumaczenia ustnego w zakresie wymaganym przez egzaminatorów Państwowej Komisji Egzaminacyjnej.
Zajęcia będą prowadzone w trybie weekendowym (jeśli zaistnieje taka konieczność również w tygodniu - w godzinach ustalonych z uczestnikami kursu).
Czas trwania kursu: jeden lub 2 semestry (w zależności od intensywności zajęć &#8211; oferta ustalana indywidualnie z uczestnikami kursu).
Najbliższa data rozpoczęcia kursu jest uzależniona od tego jak szybko zgłosi się odpowiednia liczba chętnych (min. grupa 6 - max. 10 osób).
Wszystkie dodatkowe informacje znaleźć można na naszej stronie internetowej: www.angielski-rosyjski.pl w zakładce "kursy i szkolenia".
Ponadto w celu uzyskania bliższych informacji można pisać na adres email: info@at-t.pl lub dzwonić pod numerem telefonu: (22) 37 444 44
Serdecznie zapraszam
Aleksandra Kamińska
Tłumacz przysięgły i konferencyjny języka rosyjskiego
Lektor, pilot wycieczek zagranicznych
ul. Bagno 2, klatka A, lokal 27 (III piętro)
Warszawa-Śródmieście
(klatka A znajduje się na końcu budynku &#8222;Atelier Residence&#8221;, dwie klatki za szkołą Archibald, przy wyjściu z metro Świętokrzyska od ul. Zielnej i Próżnej)
http://angielski-rosyjski.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl