Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

VoiceBridge - ogranicz koszty połączeń telefonicznych do minimum

(Cały kraj, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)


Już teraz, korzystając z usługi oferowanej przez firmę VoiceBridge, możesz całkowicie zminimalizować koszty połączeń międzynarodowych, z telefonu stacjonarnego na telefon komórkowy, czy też z komórkowego na komórkowy. Dostajesz możliwość odbywania rozmów kiedykolwiek chcesz, z nieograniczoną liczbą osób na raz w ponad 50 krajach świata, bez żadnych dodatkowych kosztów. Przekonaj się sam i odwiedź stronę http://www.voicebridge.pl/.

Od czysto technicznej strony, VoiceBridge jest darmowym serwisem umożliwiającym przeprowadzanie krajowych i międzynarodowych konferencji telefonicznych. Opiera się on na lokalnych numerach dostępu w ponad 50 krajach na całym świecie. Numery te są ze sobą łączone, tworząc konferencję telefoniczną. Dla przykładu, chcemy w Polsce zadzwonić do znajomego mieszkającego w Niemczech. W tym celu, wybieramy numer dostępu dla Polski +48 22 1168009, nasz znajomy wykręca numer dostępu dla Niemiec +49 511 80904029. Następnie musimy stworzyć pokój konferencyjny. Aby to uczynić, po usłyszeniu komunikatu wprowadzamy wymyślony przez nas numer pokoju konferencyjnego, np. &#8222;1234&#8221;, dodając &#8222;#&#8221; na końcu, aby zakończyć wprowadzanie. Dodanie znaku &#8222;#&#8221; nie jest jednak wymagane, ponieważ system po kilku chwilach sam utworzy pokój konferencyjny o wprowadzonym przez nas numerze, znak ten służy jedynie jako sygnał, że zakończyliśmy wprowadzanie numeru pokoju. Nasz znajomy postępuje w ten sam sposób co my i od tej pory mamy możliwość rozmowy, płacąc jak za połączenie lokalne do centrali VoiceBridge w danym kraju (np. dla Polski jest to Warszawa, dla Niemiec Hanover). Pełna lista dostępnych krajów wraz z numerami dostępu znajduje się na stronie http://www.voicebridge.pl/en/numbers.html .W przypadku rozmów krajowych proces ten przebiega niemal identycznie. My oraz nasz znajomy wykręcamy numer dla Polski, pomijając tym razem kod kraju +48. Liczba uczestników konferencji jest nielimitowana. Możemy rozmawiać z ciocią z Chicago, siostrą z Madrytu i wujkiem z Sydney jednocześnie!

Opisana wyżej procedura wymaga jednak wcześniejszego poinformowania naszego rozmówcy o chęci przeprowadzenia z nim telefonicznej rozmowy. Dlatego też, VoiceBridge wprowadza możliwość zaproszenia rozmówcy do telefonicznej konferencji. W tym celu tworzymy pokój konferencyjny, a następnie wciskamy na klawiaturze telefonu przycisk &#8222;3&#8221;. Otrzymamy instrukcję, aby podać numer telefonu naszego rozmówcy, poprzedzając go przez 00 i kod kraju, np. 0044 dla Wielkiej Brytanii. Nasz rozmówca otrzymuje telefon, w którym automat zaprasza go do rozmowy, informując o numerze dostępu do utworzonego przez nas pokoju konferencyjnego.

VoiceBridge jest całkowicie darmowym serwisem. Nie jest wymagana żadna dodatkowa rejestracja, logowanie, a jedyne koszty jakie ponosisz to opłata za połączenie lokalne, pobierane przez Twojego operatora. Oznacza to, że posiadacze abonamentów z nielimitowanymi rozmowami, darmowymi minutami dla połączeń lokalnych, rozmawiają całkowicie ZA DARMO, niezależnie czy dzwonią na telefon komórkowy, stacjonarny czy za granicę.

W dzisiejszych czasach darmowe usługi mogą wydawać się co najmniej podejrzane. To, że użytkownicy nie ponoszą dodatkowych kosztów nie znaczy, że VoiceBridge nie zarabia na tym żadnych pieniędzy. Firma czerpie dochody z tzw. Mobile Termination Rate, ustalanych w Polsce przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Jest to opłata, jaką płaci operator od którego wykonywane jest połączenie operatorowi, do którego wykonywany jest telefon. Dla przykładu, jesteśmy abonentem T-Mobile i chcemy zadzwonić do znajomego w Kanadzie używając VoiceBridge. T-Mobile musi więc zapłacić VoiceBridge, aby zostać &#8222;dopuszczonym&#8221; do sieci VoiceBridge.

Zmniejsz koszty rozmów telefonicznych do minimum, płać za rozmowy międzynarodowe jak za połączenia lokalne. Bogata oferta 59 krajów świata czyni z VoiceBridge wyjątkowego gracza na rynku tanich połączeń. Nie zastanawiaj się, skorzystaj już teraz!

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 14 Kwiecien, 2013  23:58Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl