Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Usługi cięcia woda

(Torun biuro ul.Wybickiego 43-53/14 prod.ul.Wapiena, Toruń, )
Usługi cięcia woda


Odpowiedz: ekomech@wp.pl
Co możemy ciąć
W ramach naszej oferty wykonujemy usługowe precyzyjne cięcie strumieniem wody o bardzo wysokim ciśnieniu, dochodzącym nawet do 4000 bar. Obszar roboczy urządzenia pozwala na cięcie materiałów w maksymalnym wymiarze do 1500mm x 2500mm o grubości nawet 150 mm (od 80 mm &#8211; 150mm po wykonaniu próby), w zależności od twardości materiału. Jesteśmy w stanie przeciąć następujące materiały z dokładnością 0,1 mm:
&#61623; Kamień naturalny i konglomerat
&#61623; Stal szlachetna
&#61623; Stal nierdzewna
&#61623; Metale kolorowe i stopy metali kolorowych
&#61623; Guma
&#61623; Szkło
&#61623; Ceramika, terakota, gres
&#61623; Guma i tworzywa sztuczne
&#61623; Drewno i płyty drewnopochodne
&#61623; Materiały kompozytowe
Jeżeli materiał który chcieliby Państwo przeciąć nie znajduje się na naszej liście prosimy o kontakt z naszą firmą, z chęcią wykonamy próby cięcia za darmo.
Koszt usługi/wycena
Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Koszt cięcia zależny jest od twardości ciętego materiału, jego grubości, długości linii cięcia oraz żądanej jakości krawędzi. Dla przykładu: miękki materiał jak guma można ciąć znacznie szybciej niż materiały twarde jak stal lub granit uzyskując porównywalną jakość krawędzi. Dlatego też przeliczając koszt cięcia na 1m bieżący, koszt cięcia gumy będzie niższy od kosztu cięcia stali.
Istotny jest również kształt ciętego elementu. Duża ilość ostrych kątów w elemencie spowalnia prędkość cięcia, co jest konieczne dla uzyskania wysokiej jakości elementu.
Wyceny dokonujemy na podstawie przedstawionego nam rysunku w formatach zgodnych z AutoCad, DWG, DFX .
Wyjątek stanowi proste cięcie płytek ceramicznych gdzie koszt ciecia wynosi 10-15 zł mb
W zależności od jej grubości i struktury.
W celu uzyskania bezpłatnej wyceny .Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny
EKOMECH Ostrowski Kazimierz 87-100 Toruń ul. Wybickiego 43-53/14 tel. (0-56) 47-547-35 fax. (0-56) 47-547-34 kom. 519 111 239 e-mail: ekomech@wp.pl www.ekomech-torun.pl
Terminy realizacji
Terminy realizacji ustalamy indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Zlecenia staramy się wykonywać jak najszybciej w kolejności ich składania. Zwykle termin realizacji nie przekracza kilku dni, ale w sytuacjach szczególnych jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań klientów i wykonać usługę w trybie ekspresowym.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl