Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Usługi administracyjne i biurowe dla każdej firmy (wygoda, oszczędność czasu, minimalizacja kosztów)

(Pozostałe miejscowości, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy usługi administracyjne i biurowe dla małych, nowopowstałych oraz mobilnych firm, które chcą ograniczyć koszty prowadzenia biura do niezbędnego minimum.
Umiejętne korzystanie z usług dodatkowych pozwala na lepszą organizację pracy. Zwiększ szansę na sukces. Zajmij się swoją główną działalnością, bez potrzeby zagłębiania się w techniczne aspekty prowadzenia biznesu.
Decydowanie się na przekazanie wyspecjalizowanej firmie określonych zadań związanych z prowadzoną działalnością dyktowane jest często poszukiwaniem oszczędności.
Nasza firma posiada pakiety usług komplementarnych do usług biurowych, fachowe porady i wiele innych, które zależą m.in. od indywidualnych preferencji klienta. Dzięki temu klient posiada wszystko w jednym miejscu i ma pewność, że usługi, które otrzymuje są świadczone profesjonalnie i na preferencyjnych warunkach w porównaniu z cenami rynkowymi.

Pomoc asystencka:
- przypominanie telefoniczne bądź e-mail o ważnych rocznicach
- zamawianie kwiatów
- rezerwacja hoteli i restauracji
- załatwianie tłumaczeń
- rezerwacja notariusza
- wynajmowanie sal konferencyjnych
- zamawianie taksówek np. odbieranie kontrahentów z lotniska
- wyszukiwanie biletów do kin, teatrów, opery oraz na imprezy sportowe
- znalezienie korepetytora dla dziecka
- rezerwacja wizyty w klubie fitness czy siłowni
- wyszukiwanie danych teleadresowych (adresy firm, urzędów, instytucji publicznych)
- poszukiwanie i organizowania informacji osobistej
- zarządzanie przepływem informacji i informacjami osobistymi
- inne usługi

Załatwianie spraw urzędowych - zastępstwo w sprawach urzędowych:
- pomoc przy rejestracji firmy - cena ustalana indywidualnie w zależności od formy prawnej firmy
W zależności od czasochłonności minimum 30 zł/godz. + koszty (m.in. opłaty urzędowe)

Gwarantujemy:
- wysoką jakość usługi,
- terminowość,
- doświadczonych i godnych zaufania pracowników,
- elastyczność w realizacji zlecenia,
- konkurencyjne ceny,
- możliwość przygotowania specjalnego pakietu usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
Proponujemy zarówno długofalową współpracę jak i jednorazową realizację usługi. Przygotowujemy indywidualne pakiety usług w zależności od deklarowanych przez Klienta potrzeb.
Dbanie o standardy etyczne i dyskrecję w naszej pracy stawiamy na równi, z jakością świadczonych przez nas usług.

Świadczymy usługi wspomagające prawidłowe działanie firm zajmujących się nie tylko transportem, będące odpowiedzią na indywidualne zapotrzebowanie / zapytanie Klienta (np. wyszukiwanie nowych i używanych pojazdów ciężarowych, organizacja podróży służbowych, przygotowywanie materiałów do publikacji, pomoc w organizacji różnego typu przedsięwzięć, tworzenie korespondencji / zapytań ofertowych, redagowanie pism, wsparcie administracyjne biura itd.)
Oferujemy fachowe wsparcie techniczne dot. naczep ciężarowych (zaświadczenia i certyfikaty, potwierdzanie danych technicznych i roku produkcji, części zamienne itp.)
Robimy tłumaczenia techniczne z j. niemieckiego na j. polski (i odwrotnie) wraz z odwołaniami (np. oferty, mandaty, kary nadkładane na kierowców, pouczenia, specyfikacje pojazdów, certyfikaty i inne) oraz kontakt z kontrahentem niemieckojęzycznym (telefoniczny, mailowy / korespondencyjny).
Zapraszamy do współpracy: fachowa_porada@onet.eu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl