Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

UsŁugi Bhp

(Teren całego śląska, Gliwice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Polecam obsługę stałą i doraźną w zakresie BHP  na terenie miasta Gliwice i okolic
 
Zakres umowy kompleksowej obsługi firmy (Outsourcing) w zakresie wypełniania obowiązków służby BHP w ramach stałej umowy uzgadniany jest indywidualnie z klientem.
 
Koszt stałej obsługi BHP wyceniany jest indywidualnie w zależności od liczby pracowników oraz zagrożeń na danych stanowiskach pracy.
 
W ramach obsługi proponuje:
 
1) Szkolenia wstępne i okresowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla wszystkich pracowników zatrudnionych w firmie.

2) Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz sporządzanie pełnej dokumentacji powypadkowej.

3) Przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą.

4) Merytoryczna pomoc w realizacji nakazów, decyzji i zarządzeń pokontrolnych wydawanych przez Państwową Inspekcję Pracy

5) Przeprowadzanie przeglądów i kontroli warunków pracy w zakresie przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych nieprawidłowościach wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu ich likwidacji (protokoły pokontrolne),

6) Opracowywanie czytelnych i merytorycznych instrukcji bhp na poszczególnych stanowiskach pracy,

7) Nadzór nad badaniami i pomiarami czynników szkodliwych dla zdrowia

8) Przeprowadzanie kompleksowych ocen stanowisk pracy wyposażonych w monitory ekranowe (stanowiska komputerowe) zgodnie z minimalnymi wymaganiami bhp i ergonomii określonymi w  obowiązujących przepisach.

9) Sporządzanie corocznych analiz stanu BHP zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy.

10) Bieżąca pomoc w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapraszam
Specjalista ds BHP
Oliwia Kubisiewicz


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl