Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Trawa w rolkach - zakładanie i serwis - trawniki ogrody

(Cała Polska, Wroclaw, )
Trawa w rolkach - zakładanie i serwis - trawniki ogrody Trawa w rolkach - zakładanie i serwis - trawniki ogrody Trawa w rolkach - zakładanie i serwis - trawniki ogrody Trawa w rolkach - zakładanie i serwis - trawniki ogrody


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Trawa w Rolkach &#8211; sprzedaż detaliczna i hurtowa, zakładanie i pielęgnacja trawników, trawa w rolkach, projektowanie, realizacja i serwis ogrodów.
Regeneracja boisk trawiastych. Systemy automatycznego nawadniania.
Przesadzanie i wycinka drzew.
Posiadamy w sprzedaży trawę w rolkach, nawozy renomowanej amerykańskiej firmy Schultz, systemy nawadniające, siatki na krety, siewniki ręczne i wózkowe (przydomowe i profesjonalne).

Firma TrawawRolkach.pl funkcjonuje od 1999 i posiada bogate doświadczenie w zakresie usług ogrodniczych.

Trawa w rolkach jest najszybszą metodą uzyskania pięknego trawnika. Nie trzeba czekać miesiącami, aż nasz trawnik się zazieleni. Oferowana przez nas trawa rolowana jest produktem półtorarocznej hodowli, więc warstwa korzeniowa jest już dość silnie rozwinięta. Nam pozostaje tylko rozłożyć trawę na przygotowane podłoże i cieszyć się pięknem trawnika.
Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakładaniu i serwisie trawników i boisk trawiastych. Powierzając nam wykonanie trawnika mogą być Państwo spokojni, że realizacja przebiegnie szybko i profesjonalnie.

Więcej informacji:
www.trawniki.com
lub
71 373 09 76, 500231231

TRAWAwROLKACH.PL
ul. Pawia 30a, 52-235 Wrocław
http://trawniki.com »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl