Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Towarzystwo pomocy i poszukiwania zaginionych dzieci

(Zawiercie, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
&#8222;Słowa, którymi z małostkowości czy z ignorancji zatruwa się serce własnego dziecka, zostają na zawsze w pamięci i prędzej czy później spopielają mu duszę&#8221;.

Carlos Ruiz Zafón &#8212; Cień wiatru

Jeżeli zaginęło Ci dziecko i wykorzystałeś wszystkie dostępne Ci możliwości, zadzwoń lub napisz do nas -wysokiej klasy specjaliści: detektywi, parapsycholodzy i jasnowidze, oferują pomoc w odnalezieniu czy zlokalizowaniu zaginionego. Od momentu zgłoszenia, dostaną Państwo analizę na temat zaginionego dziecka. W ciągu 24h odpowiemy- czy żyje, co się z nim dzieje, gdzie szukać i całą pozostałą potrzebną pomoc oraz wsparcie. Nasz zespól składa się, jak już wspomniałem, z wysokiej klasy analityków. Pracujemy w kraju i za granicą. Gdy ginie dziecko, nie istnieją dla nas granice, by szukać i odnaleźć.

&#8222;Śmierć nie jest kresem naszego istnienia - żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem oni to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia&#8221;.

Albert Einstein

Zapraszamy

Marek Szwedowski











Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl