Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Tipsy, Rzęski!! Profesjonalnie!!

(Poznań, Komorniki, Luboń, Suchy Las, Poznań, )
Tipsy, Rzęski!! Profesjonalnie!! Tipsy, Rzęski!! Profesjonalnie!! Tipsy, Rzęski!! Profesjonalnie!! Tipsy, Rzęski!! Profesjonalnie!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam serdecznie wszystkie Panie.


Oferuję profesjonalne usługi kosmetyczne .

Ukończyłam kurs przedłużania i zagęszczania rzęs metoda 1:1 w MaxLash Professional, kurs przedłużania i zagęszczania rzęs błyskawiczną metodą Quick Look w Hollywood Lashes, kurs przedłużania paznokci metoda żelowa, kurs regulacji brwi i nakładania henny. Wykonuję również makijaż dzienny, wieczorowy oraz naturalny.

Metoda 1:1
Proponuję Paniom spektakularny efekt przedłużonych, gęstych i podkręconych rzęs. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany na leżąco, polega na przyklejeniu pojedynczej syntetyczno- jedwabnej rzęsy do naszej naturalnej. Profesjonalnie, szybko i bezpiecznie wykonany zabieg. Efekt zabiegu utrzymuje się wiele tygodni. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach firmy Maxlash Professional . Czas zabiegu od 2-3,5 godzin w zależności od efektu jaki klientka chce uzyskać. Naturalne rzęsy rosną i wypadają oraz są zastępowane przez nowe co 60-90 dni. Aby uzyskać jak najlepszy efekt rzęski należy uzupełniać co 4-5 tygodni.

Metoda Quick Look
Przedłużanie rzęs metodą Quick Look trwa od 30-40min i nadaje się na większe imprezy, wesela, sesje zdjęciowe ale także do noszenia na co dzień. W metodzie tej nie ma ograniczenia ograniczona co do ilości przyklejanych rzęs ze względu na naturalne rzęsy klientki tak, że efekt może być od naturalnego po spektakularny. Takie rzęski najlepiej usunąć po około 2-3 tygodniach.

Usługi świadczę na ul. Matejki jak i również dojeżdżam do klienta*

Działam na terenie Poznania, Komornik, Suchego Lasu i Lubonia.

MODELOWANIE PAZNOKCI
W biurze na Matejki Z dojazdem do klientki
Żel na naturalnej płytce paznokcia 35zł 40zł
Uzupełnianie żelu na naturalnej płytce paznokcia 25zł 30zł
Żel na tipsie 60zł 70zł
Uzupełnianie żelu na tipsie 40zł 45zł
Żel na tipsie-kolor 55zł 60zł
Żel na formie 65zł 75zł
Zdejmowanie paznokci żelowych 30zł 35zł
Naprawa paznokci szt. 8zł 10zł

STYLIZACJA OKA
W biurze na Matejki Z dojazdem do klientki
Henna brwi 8zł -
Henna brwi z regulacją 10zł -
Henna rzęs 8zł -
Henna cała 12zł -
Henna cała z regulacją 15zł -
Regulacja brwi 7zł -
Przedłużanie rzęs metoda 1:1 (ok. 3godz) 120zł 150zł
Dopełnianie rzęs 60-70zł 70-80zł
Przedłużanie rzęs metoda Quick Look (40-60min) 90zł 100zł
Dopełnianie rzęs (Quick Look) 40-50zł 60zł
Usuwanie rzęs 30zł 45zł

Drogie Panie, za polecanie mnie swoim znajomym mam dodatkowe promocje: 50% rabatu na dowolną świadczoną przez mnie usługę jeśli Pani znajoma skorzysta z przedłużania paznokci na tipsie/formie metodą żelową albo z przedłużaniu rzęs metoda 1:1.

*W okresie promocyjnym przy skorzystaniu z usługi przedłużania rzęs metoda 1:1 oraz przedłużania paznokci na tipsie/formie metodą żelową usługa nakładania henny GRATIS!
*dojeżdżam do klienta od kwoty powyżej 30zł.

Serdecznie zapraszam Ania
Mój tel. Ania 692 840 708


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl