Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Tarot,wróżby,lubuskie

(Lubuskie, Żary, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)


Organizujesz imprezę? Andrzejki? Wieczór panieński? Chcesz urozmaicić spotkanie
z przyjaciółmi? Już teraz skorzystaj z mojej oferty i wynajmij TAROCISTKĘ.
Jestem Tarocistką z kilkuletnim stażem.
Udzielam porad osobom prywatnym , ale i podczas imprez, ( Andrzejki, bale, wieczory panieńskie, spotkania integracyjne)oraz na łamach prasy lokalnej.
Specjalnie dla Ciebie przygotuję ofertę na:
ANDRZEJKI
- wieczór panieński
- imprezę firmową
- imprezę klubową
Dostosuję się do Twoich możliwości finansowych.

Przewidywanie przyszłości w czasie Wieczoru Panieńskiego dostarcza wielu wrażeń i jest coraz powszechniejsze wśród Pań mających wkrótce wyjść za mąż. Unikalność, magię i czar w takiej chwili przynoszą wróżby z kart, a co za tym idzie, ciekawe prognozy dotyczące przyszłości. To też świetna alternatywa dla tych dziewczyn, które nie lubią rozbierających się panów, ani tortów w kształcie męskich części ciała. Natomiast jeśli przyszła panna młoda lubi horoskopy i wróżby, po takim spotkaniu na pewno będzie szczęśliwa.

Chodzi o zabawę
 Zaproszona na wieczór panieński Tarocistka z pewnością wprowadzi magiczną aurę, odkryje wiele tajemnic przyszłości, pomoże pomóc rozwiać wątpliwości.
Już podczas spotkania często okazuje się, że przyszłość interesuje nie tylko główną bohaterkę wieczoru. Na wielu tego typu imprezach również balach czy Andrzejkach osoby dotychczas sceptyczne do spraw ,,magii,, ustawiają się w kolejce po osobistą wróżbę. Z porad Tarocistki korzystają również panowie uczestniczący w zabawie.
 Panie na wieczorkach panieńskich pytają o wszystko: co mnie czeka, jaki on jest, jaka powinna być moja recepta na trwały związek, czy będę miała dzieci.
Warto słuchać, nie zawsze trzeba wierzyć. Chodzi przecież o dobrą zabawę. Podczas spotkania gdzie przyszła pani młoda i jej przyjaciółki będą mogły zapytać kart tarota o wiele spraw wieczór będzie miał wyjątkowy charakter. Jeśli zechcesz poważne odpowiedzi przeplatać się będą z luźnymi akcentami wróżb na wesoło &#8230;

PROPONUJĘ:

Usługi dla firm
 Imprezy firmowe
 Andrzejki i Katarzynki
 Sylwestrowo- Noworoczne
 Walentynki
 Dzień Kobiet
Wielokrotnie uczestniczyłam w imprezach z okazji Dnia Kobiet . Zawsze wizyta Tarocistki - wróżki cieszy się ogromnym zainteresowaniem pań.
 Babskie wieczory
Tarot, magia, humor&#8230; Zapraszam
 Imieniny, urodziny
POZDRAWIAM I SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
TAROCISTKA AGIS TEL 699 211 761
(WOJ. LUBUSKIE)


Ogłoszenie dodane
: Wtorek, 18 Wrzesien, 2012  14:13Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl