Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

TELPARK - automatyka do bram i szlabanów - sterowanie GSM

(Bielsko-Biała, )
TELPARK - automatyka do bram i szlabanów - sterowanie GSM TELPARK - automatyka do bram i szlabanów - sterowanie GSM TELPARK - automatyka do bram i szlabanów - sterowanie GSM TELPARK - automatyka do bram i szlabanów - sterowanie GSM


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
TELPARK to nowoczesny i jedyny w Polsce system kontroli dostępu oraz zarządzania parkingami. To alternatywa dla pilotów, żetonów i kart zbliżeniowych.

TELPARK pozwala otworzyć każdą sterowaną elektrycznie bramę lub szlaban za pomocą telefonu komórkowego. Korzystanie z tego systemu nie powoduje żadnych dodatkowych kosztów związanych z połączeniem telefonicznym.

TELPARK to idealne rozwiązanie na parkingach korporacyjnych, komercyjnych i osiedlowych. System wykorzystywany jest m.in. przez szpitale, banki, urzędy i uczelnie, spółdzielnie. Z rozwiązania tego korzystają administratorzy i zarządcy obiektów.

Zarządca parkingu ma pełna kontrolę nad systemem. Nadawanie i blokowanie uprawnień do wjazdu na parking zajmuje kilka sekund. Dodatkowo każde otwarcie
bramy lub szlabanu jest rejestrowane.

System posiada możliwość pobierania opłat i abonamentów za parkowanie. Może być również połączony z kontem bankowym zarządcy parkingu.

Obszary zastosowań systemu TELPARK:

-KONTROLA DOSTĘPU DO PARKINGÓW OSIEDLOWYCH
Koniec problemów z pilotami i ich zasięgiem. Zarządca szybko dodaje i usuwa użytkowników, którzy mają mieć dostęp do parkingu osiedlowego.
-KONTROLA DOSTĘPU DO PARKINGÓW KORPORACYJNYCH
Koniec problemów z pilotami i kartami dostępu. Firmy i instytucje mogą dynamicznie zarządzać parkingami, udostępniając je swoim pracownikom oraz kontrahentom.
-KONTROLA DOSTĘPU DO PARKINGÓW KOMERCYJNYCH
Koniec problemów z monetami, żetonami oraz zarządzaniem abonamentami. Operatorzy parkingów komercyjnych mają możliwość kreowania różnych cenników oraz abonamentów dla poszczególnych grup klientów. Opłaty pobierane od użytkowników parkingu dokonywane są na dedykowane konto bankowe należące do zarządcy parkingu i księgowane automatycznie w systemie TELPARK.


http://www.telpark.pl »

Kontakt i składanie ofert poprzez formularz top-ogloszenia.net lub na e-mail multic @ ****


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl