Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Systemy alarmowe SATEL z powiadomieniem właściciela na komórke

(Kraków do 30 km, Kraków, )
Systemy alarmowe SATEL z powiadomieniem właściciela na komórke Systemy alarmowe SATEL z powiadomieniem właściciela na komórke Systemy alarmowe SATEL z powiadomieniem właściciela na komórke Systemy alarmowe SATEL z powiadomieniem właściciela na komórke


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Systemy alarmowe z powiadomieniem właściciela na telefon komórkowy po linii telefonicznej oraz GSM w postaci komunikatu słownego lub SMS.
Po linii GSM max 8 numerów

Systemy bezprzewodowe

Często zdarza się, że klient posiada dom oddany już do użytku i nie ma możliwości ułożenia okablowania bez kucia w ścianach a z powodów estetycznych instalacja w listwach elektroizolacyjnych jest niemożliwa. W takich przypadkach jedynym wyjściem jest montaż systemu alarmowego bezprzewodowego, który jest tak skuteczny jak system kablowy.

Sterowanie za pomocą telefonu komórkowego

Możliwość sterowania: oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami, wentylacją itp. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Wystawiamy Faktury Vat


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl