Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Synchronizacja czakr, oczyszczanie czakr

(Warszawa, Nowa Sól, )
Synchronizacja czakr, oczyszczanie czakr


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Twoje ciało składa się z wielu ośrodków energetycznych (czakr), odpowiadających za równowagę organizmu i duchowe wyzwolenie. Wyróżnia się siedem głównych czakr, umieszczonych w lini prostej wzdłuż kręgosłupa. Ich zadaniem jest rozprowadzanie subtelnych energii życiowych (prany) do ciał subtelnych człowieka. Tragiczne przejścia, których byłeś uczestnikiem, oraz trudności codziennego życia, powodują blokadę czakr, stopniowo ograniczając sferę fizyczną i psychiczną Twojego organizmu. Zaniedbując czakry, świadomie osłabiasz własne ośrodki energetyczne, otwierając drogę chorobom psychicznym i fizycznym defektom Twojego ciała.

Czakry odpowiadają za poszczególne cechy, odczucia, stan zdrowotny a także za różne sfery w życiu.
Jeśli energia w czakrach jest zaburzona powoduje to blokady w życiu codziennym.
Przeważnie sami nie wiemy gdzie tak naprawdę leży problem z jakim się borykamy.
Właśnie wtedy często okazuje się, że problem tkwi w nas samych, a mianowicie w blokadzie czakr, niedoenergetyzowaniu czakr.

Ty również możesz mieć równowagę energetyczną, poprawić swój stan zdrowia, rozwiązać problemy emocjonalne.

Szczegółowe informacje o zabiegu na stronie www

Cenię kontakt bezpośredni z Klientem, ale w obecnych czasach wszyscy się gdzieś śpieszą, nie mają czasu na chwilę relaksu dlatego zabiegi wykonuję również na odległość. To Klient decyduje, z której formy pomocy korzysta. Skuteczność zabiegu na odległość jest taka sama jak w kontakcie bezpośrednim.

Przed każdym zabiegiem wykonuję bezpłatną analizę psychometryczną. Czas oczekiwania na wynik analizy uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Średni czas oczekiwania do 48 godzin.

Aby zlecić analizę należy wysłać zgłoszenie przez stronę www (w górnym prawym rogu znajduje się link &#8222;Zleć analizę psychometryczną&#8221;)

Kontakt:
Klinika Duszy Spiritual, ul. Giżycka 7, 11-700 Mrągowo, Polska
Tel. 0048 89 722 80 08 , Fax. 0048 89 722 1320
e-mail: Gabinet@KlinikaDuszy.pl
http://KlinikaDuszy.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl