Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedaż Telebimów

(Cała Polska , Warszawa, )
Sprzedaż Telebimów Sprzedaż Telebimów Sprzedaż Telebimów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam Serdecznie

Firma LED MULTIMEDIA, oferuje Państwu współpracę dotyczącą inwestycji w nasz produkt, poszukujemy inwestorów szukających nowych ciekawych biznesów godnych zaufania i zainwestowania gotówki. Wiemy z doświadczenia ze Ekrany Led są inwestycja pewną a zainwestowany kapitał zwraca sie bardzo szybko, zatem zapraszam do zapoznania sie z dalszymi informacjami gdzie szczegółowo opisaliśmy biznes wraz z oferta cenami i cała realizacja zamowienia.

TELEBIM LED
Telebimy led jest to grupa urządzeń przeznaczonych do wyświetlania obrazów w pełnej gamie kolorów (16,7mln), które charakteryzują się odpornością na warunki atmosferyczne oraz dużą jasnością która sprawia że są bardzo dobrze widoczne nawet podczas dużego nasłonecznienia. Produkowane są w szerokiej gamie o różnych wielkościach pikselach Technologia nasza charakteryzuje się tym że pixel na telebimie tworzony jest nie tylko z diod przyporządkowanych do danego pixela, ale i z diod sąsiadujących z nim co daje efekt w którym rozdzielczość optyczna jest czterokrotnie większa od rozdzielczości fizycznej . Do budowy tych telebimów używa się specjalistycznych diod o wysokiej jasności świecenia oraz dużym kontem widoczności diody te charakteryzują się tym że są w kształcie owalnym co zapewnia im szczególne własności optyczne .


TELEBIM LED &#8211; cennik
Telebimy P25/pixel 8000zł/m2 netto
Telebimy P20/pixel 8000zł/m2 netto
Telebimy P16/pixel 10000zł/m2 netto
*Ceny podlegają negocjacji.
*Pełna specyfikacja dostępna na stronie ledmultimedia.pl

KOMPLEKSOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA OBEJMUJE:
pomoc w organizacji odpowiedniego miejsca pod telebim
pomoc w organizacji pozwoleń na montaż telebimu
przygotowane projektu konstrukcji
budowa konstrukcji
montaż telebimu we wskazanym w projekcie miejscu
bezpłatne szkolenia i konsultacje w zakresie obsługi telebimu
profesjonalny serwis 24h/dobę
4 lata gwarancji
wsparcie marketingowe, przyłączenie do naszej sieci ekranów led

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

Nasza Firma posiada wielu partnerówi cieszy sie dużym zaufaniem w wielu prestigowych firmach, serwis wraz z częściami zamiennymi są robione na przestrzeni 24 godzin, co daje nam szybki czas reakcji na usterki jeżeli jakiekolwiek wystąpą.Mamy na swoim koncie sporo realizacji i ciagle powstają nowe pomysły i zecenia, dlatego przy tak dynamicznym rozwoju biznesu potrzebujemy Inwestorów .
Naszym zadaniem jest stworzenie sieci Ekranów w całej Polsce tak zeby stać sie potentantami na rynku najnowszej i najbardziej innowacyjnej technologi multimedialnej reklamy. Wiemy z doświadczenia ze żeby firma odniosła sukces potrzebuje reklamy i dobrego piaru marketingowego My dajemy firmą z Całej Polski taka szanse wypromowania sie i swoich produktów, dlatego też popularność reklamy Led ciagle rośnie, wiemy również ze zeby Nasza Firma odnosiła jeszcze większy sukces potrzebujemy dużego kapitału, którym możemy operować i swobodnie inwestowac tak zeby nasza Sieć Telebimów rozrastała sie stąd też powstał pomysł współpracy z Inwestorami.

Nasza Oferta Jest następująca :
Inwestor powierza nam swój Kapitał pienieżny a my inwestujemy go w Ekran zamontowany w "najlepszym" możliwie do znalezienia miejscu, wówczas działamy razem  lub Inwestor samodzielnie po zakupie od nas Ekranu poszukuje reklamodawców, w przypadku pierwszym reklamy które tam puszczamy możemy szukać razem z tym ze docelowo Nasza Firma moze brać zlecenia z Sieci dlatego zawsze obłożenie reklamowe będzie. Z pieniędzy zarobionych opłacamy czynsz za wynajem miejsca , oraz pozostałe opłaty i dzielimy sie z Inwestorem zarobionymi pieniędzmi na podstawie umowy i procentów, proponowany podział i warunki współpracy ustalimy w momencie podpisywania potrzebnych umów między Inwestorem a Nasza Firma.


Całkowite obłożenie ekranu do 25 reklam
jeżeli jedna reklama na ekran 15m2 sprzedaje sie za 2 tysiące zł do 2,5 tysiąca zł wowczas przy całkowitym obłozeniu Ekranu zysku maksymalnego mamy 50 tysięcy
Jeżeli ekran ma 20m2 wowczas maksymalny zysk wynosi 60 tysięcy.

Business & Marketing System STRATEGY ESSENTIAL

Business & Marketing Oferuje Państwu Możliwość Inwestycji w systemie STRATEGY ESSENTIAL Nasza Firma oferuję współpracę w zakresie inwestycji w najbardziej rozwijający się element reklamy typu outdoor &#8211; Telebimy Led
.Nasza Firma posiada wielu partnerów oraz cieszy się dużym zaufaniem klientów w Polsce oraz Europie. Przy podejmowaniu decyzji nie można polegać wyłącznie na intuicji dlatego należy wykorzystać posiadane dane i zastosować analizę biznesową w celu wyciągnięcia istotnych wniosków. Następnie wspomóc nimi intuicję i podjąć bardziej przemyślane decyzje.

Rozwiązanie biznesowe którę Państwu proponujemy Business Strategy Essentials pozwala zebrać informacje z różnych systemów analizy i przygotować skonsolidowany widok prowadzonej działalności. Inwestując z nami znajdziesz korzyści, których nie uzyskasz inwestując bezpośrednio w fundusze inwestycyjne, papiery wartościowe lub w banku.
Efektywność naszych inwestycji zwiększa możliwość inwestowania większych lub mniejszych środów w sieć naszych Ekranów LED Połączenie najlepszych specjalistów inwestycyjnych w jednym zespole pomaga w ochronie kapitału, efektywnym inwestowaniu i zabezpieczeniu umowy bez dodatkowych kosztów
.
Możliwość inwestowania dużych projektów wspomaga optymalizacja zysku w ramach jednego programu.


Nasze Atuty
pomoc bezpośrednią w czasie procesu inwestycyjnego,
informowanie tj.otoczenia prawno &#8211; gospodarczego,
pomoc w wyborze lokalizacji inwestycji oraz organizacji inwestycji w miejscu,
identyfikację dostawców oraz kontrahentów podczas procesu inwestycyjnego,
ułatwianie kontaktów z centralnymi oraz lokalnymi władzami.


Biznes wymaga zainwestowania pieniędzy ale zysk jest gwarantowany, szybko zwraca sie zainwestowany kapitał. Możliwości współpracy jest dużo a na każda jestesmy otwarci dlatego Zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt.
Pozdrawiam .

Dane Kontaktowe
Dyrektor ds. Technicznych
Konrad Wisniewski
tel. 791-834-890
mail: konradwisniewski@sprzedazled.pl
strona www.ledmultimedia.pl
strona www.sprzedazled.plOgłoszenie dodane: Czwartek, 08 Kwiecien, 2010  10:14Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl