Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

SPRZĄTANIE DOMÓW OPIEKA NAD GROBAMI

(KNURÓW, KATOWICE,GLIWICE,ZABRZE,RUDA ŚL., RYBNIK, Knurów, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam! Jestem absolwentką resocjalizacji, jak dobrze wszyscy wiemy jest to wspaniały kierunek,który pozwala "naprawić" trochę ludzi :),jednakże nie daje tylu pieniędzy ile by się chciało mieć... Postanowiłam więc założyć firmę, która będzie połączeniem mojego skończonego, macierzystego kierunku,opieki nad osobami starszymi i sprzątania. Wydaje się to na pewno dziwnym połączeniem , bo jak można łączyć resocjalizację, pomoc osobom starszym i sprzątanie ? Poczytajcie... Obsługa terenów: Katowice, Zabrze, Ruda Śląska,Knurów, Rybnik,Gliwice i miejscowości powiatu gliwickiego.


Twoja żona nie daje już rady z domowymi obowiązkami? Do dzieła ... pora ją wymienić na "nowszy model" (mniej obciążony obowiązkami), który za nią posprząta, zmyje naczynia, wypierze, wyprasuje, podleje kwiatki, poodkurza i wykona szereg innych czynności.
A może chcesz swojej połowicy zrobić niespodziankę i zaskoczyć ją cudownym zapachem kwiatów w domu w dopiero co posprzątanym domu?
Nic prostszego,wystarczy się skontaktować ze "Sprzątającą Żoną", ona Cię wyręczy we wszystkim.
"Sprzątająca Żona" chętnie pomoże też we wszelakich czynnościach związanych z życiem codziennym osobom starszym. Gdy Twoje dzieci są nieznośne, mają kłopoty z przedmiotami humanistycznymi, nie potrafią się odnaleźć w różnych życiowych sytuacjach możesz również zwrócić się do mnie..., a jeśli będzie trzeba pomoże mi mój mąż :) Zapraszam na swoją stronę internetową do obejrzenia cennika .


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl