Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Rozliczenia z NFZ - Poznań

(Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Rozliczenia z NFZ

W ramach kompleksowej usługi rozliczenia z NFZ oferujemy między innymi wykonanie następujących czynności:
&#8226; comiesięczne rozliczanie kontraktu z NFZ
&#8226; przygotowywanie danych dot. pacjentów do rozliczenia miesięcznego
&#8226; prowadzenie rejestru usług medycznych wykonanych w Państwa placówce
&#8226; przygotowywanie dokumentacji pozwalającej na wykonanie rozliczenia z NFZ udzielonych przez Państwa świadczeń (raporty statystyczne, raporty rozliczeniowe, rachunki refundacyjne, faktury VAT, kolejki oczekujących, listy aktywne pacjentów itd.)
&#8226; obsługę Systemu Zarządzania Obiegiem Informacji NFZ SZOI
&#8226; przygotowywanie dokumentacji na potrzeby konkursów ofert
&#8226; archiwizację przetwarzanych danych rozliczeniowych
&#8226; przygotowywanie dodatkowych sprawozdań wewnętrznych dla Świadczeniodawcy
&#8226; doradztwo w zakresie optymalizacji wykonania kontraktu.

Formy współpracy

Podstawową formą jest stała umowy na usługę rozliczeń z NFZ, w której mają państwo gwarancję terminowego rozliczenia co miesiąc. Formę takiej współpracy proponujemy tym Państwu, którzy już nigdy więcej nie mają ochoty na comiesięczną gehennę rozliczenia z NFZ. W ramach tej formy współpracy możemy wyróżnić kilka zakresów usług. Podstawową, a jednocześnie najtańszą opcją jest prowadzenie przez nas wyłącznie procesu rozliczenia z NFZ. W tym przypadku obowiązkiem świadczeniodawcy jest terminowe i poprawne uzupełnianie bazy danych wykonanych świadczeń, natomiast my przekażemy dane do NFZ w odpowiedniej formie. Możliwe jest również rozszerzenie zakresu usług o przejęcie przez nas całości zarządzania bazą danych pacjentów i usług. W takim przypadku jedynym obowiązkiem świadczeniodawcy jest dostarczenie do nas odpowiednio wypełnionych formularzy. Przekazanie formularzy może odbywać się drogą elektroniczną lub w postaci papierowej osobiście, w siedzibie świadczeniodawcy lub za pośrednictwem poczty.

Drugą formą współpracy jest doraźna pomoc przy rozliczaniu z NFZ. Kierujemy ją do tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z możliwości rozliczenia ich placówki czy gabinetu jednorazowo bądź sporadycznie np., z powodu urlopu bądź nawału innych obowiązków. W ramach pomocy doraźnej oferujemy te same usługi co w przypadku stałej współpracy na tych samych zasadach.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala Państwu oferować pomoc przy konkursie ofert dla NFZ. Dołożymy wszelkich starań żeby oferta jak również wszystkie załączniki w wersji elektronicznej i papierowej były wykonane według zasad wyznaczonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Stworzymy kopię oferty na płycie CD oraz w wersji papierowej.

Cena:
Ceny są ustalane indywidualnie dla każdego Klienta w zależności od rodzaju działalności oraz zakresu wybranych przez Klienta usług.

Obszar działania:
Poznań i okolice.

Kontakt:
Krzysztof Haponiuk
tel. 668 629 755
e-mail: haponiuk@op.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl