Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Reklama malowana na szyldach i fasadach

(Łódź, Łódź, )
Reklama malowana na szyldach i fasadach Reklama malowana na szyldach i fasadach Reklama malowana na szyldach i fasadach Reklama malowana na szyldach i fasadach


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Oferuję reklamę malowaną artystyczną, literniczą oraz graficzną na ścianach, szyldach i innych powierzchniach.

Reklama malowana to doskonały sposób wyeksponowania swojej oferty. Przyciąga oko swoją oryginalną i artystyczną formą. Zachęca do odwiedzania danego lokalu.
Jako działo sztuki wyróżnia się spośród natłoku typowych reklam (szum informacyjny). Podnosi prestiż i markę firmy. Budzi pozytywne uczucia widza, które przenoszą się na daną firmę. Ludzkość bowiem od zarania dziejów podziwia i szanuje sztukę wiążąc z nią pozytywne skojarzenia.

Posiada również zalety praktyczne takie jak: łatwość wykonania na podłożu, odporność na wiatr i inne czynniki, estetyka i dekoracja, przystępna cena, możliwość zaistnienia w zabytkowych częściach miasta dzięki temu taka forma reklamy jest jednym z lepszych sposobów pokazania się na rynku.

tel. 608 820 208


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl