Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Psychoterapia indywidualna Gestalt, pomoc psychologiczna | mgr Natalia Żuk

(Warszawa, Warszawa, )
Psychoterapia indywidualna Gestalt, pomoc psychologiczna | mgr Natalia Żuk


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferuję wsparcie psychoterapeutyczne tym, którzy:
&#9687; potrzebują wysłuchania i zrozumienia,
&#9687; przeżywają stres,
&#9687; chcą uwolnić się od natrętnych zachowań,
&#9687; nie radzą sobie z własnymi emocjami i ich wyrażaniem,
&#9687; doświadczają trudności w relacjach z ważnymi dla siebie osobami,
&#9687; chcą zwiększyć świadomość siebie i są zainteresowane samorozwojem,
&#9687; odczuwają niepokój, utrudniający funkcjonowanie,
&#9687; czują się zagubione w kryzysowej sytuacji,
&#9687; przeżywają wewnętrzne konflikty,
&#9687; chcą nauczyć się komunikować skutecznie, prawdziwie niż dotąd

Szczególnie zapraszam osoby, które przeżywają problemy w obszarach poczucia własnej wartości, tożsamości, relacji międzyludzkich i komunikacji.

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez European Association for Gestalt Therapy oraz przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Psychoterapia jest dla mnie przede wszystkim wspierającym towarzyszeniem osobie, która przeżywa trudności w różnych obszarach swojego funkcjonowania (emocje, zachowanie, myśli, ciało). Dzięki temu, że klienta i terapeutę łączy profesjonalna relacja terapeutyczna jestem w stanie zobaczyć w zgłaszanych problemach klienta to, czego on sam nie dostrzega i pomóc mu uzupełniać obraz siebie o te aspekty, które dotąd odtrącał. Zgadzam się założeniem terapii Gestalt o paradoksalnej zmianie &#8211; zmieniamy się wtedy, gdy zaakceptujemy siebie takimi jakimi naprawdę jesteśmy. Jestem zwolenniczką pracowania &#8222;na&#8221; jednostkowym dziejącym się tu-i-teraz przeżyciu, więc proponuję klientom doświadczenia, w których mogą siebie lepiej zrozumieć. Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji i zapewniam pełną dyskrecję.

Na wizytę, proszę umawiać się telefonicznie: 695.931.505.
Przyjmuję w gabinetach w Warszawie w Śródmieściu i Wilanowie, a także na Ursynowie (w przypadku tego ostatniego, proszę umawiać się przez recepcję Centrum Po Zmianę: http://pozmiane.pl/Kontakt__48) oraz w centrum Łodzi.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl