Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel-Agent/Manager/Specjalista ds. odszkodowań

(Wrocław, Aleksandrów Kujawski, )

Praca stała lub dodatkowa w branży odszkodowań.

Jesteśmy wiodącą w Polsce firmą, która wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu odszkodowań za szkody osobowe z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku. Dotyczy to również odszkodowań po śmierci bliskiej osoby, odszkodowań za wypadki w gospodarstwach rolnych w zakresie OC rolnika, wypadków w pracy, odszkodowań za uszkodzony pojazd lub utraconych korzyści materialnych, wypadków wynikających z czynów niedozwolonych, wypadków na ulicy, chodniku czy nawet w sklepie i wielu innych.

Należymy do prestiżowego grona firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiadamy własną kancelarię Radców Prawnych, która zapewnia poszkodowanym całościową obsługę prawną oraz reprezentuje ich w sądach.

Firma poszukuje osób na stanowiska: Przedstawiciel-Agent/Menager/Specjalista ds. odszkodowań. Wysokie wynagrodzenie.

Wymagania
 umiejętność planowania i organizacji pracy
 motywacja do pracy
Obowiązki
 pozyskiwanie nowych Klientów poszkodowanych po wypadkach
 kontakt z Osobą Poszkodowaną
 zawieranie umów
 utrzymywanie relacji z Klientem
 budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Oferujemy
 bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne bez jakichkolwiek limitów sprzedażowych i rejonizacji
pracy
 szkolenia specjalistyczne
 skuteczne programy motywacyjne
 przyjazną atmosferę w pracy
 możliwość rozwoju kariery zawodowej
Zapraszamy do współpracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na mój adres email p.krol@euco.pl

Kontakt

p.krol@euco.pl
gsm 604524260