Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedluzanie i zageszczanie rzes metoda 1:1, 69zł

(Gliwice, Gliwice, )
Przedluzanie i zageszczanie rzes metoda 1:1, 69zł


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 mozliwy dojazd do Klientki , jedyne 65 zł
Jest to niska cena gdyz dopiero nabieram wprawy i czasami zajmuje mi to wiecej czasu. Sciagniecie rzes nie koniecznie u mnie robionych jedyne 15 zł, odradzam przycinanie rzes gdyz nie wyglada to efektownie. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonuję metodą jeden do jednego co oznacza, że doklejam pojedyncze rzęsy jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs.

Do wykonania zabiegu stosuję jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty wysokiej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 4 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.

Przedłużone rzęsy utrzymują się od czterech do ośmiu tygodni tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie, dlatego są nie do odróżnienia przez nie doświadczonego obserwatora.

Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem beztłuszczowym, nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs.. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 4 do 8 tygodni, jednakże co 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

W trakcie zabiegu przedłużania rzęs jedynym elementem alergizującym może być klej, jednakże prawidłowo wykonany zabieg w zupełności nie alergizuje ani nie wpływa negatywnie na zdrowie.
Co to znaczy że jest prawidłowo wykonany zabieg?
To oznacza, że klej nie ma styczności z powieką oka ani nie dostał się do śluzówki oka, prawidłowo wykonany zabieg przedłużania polega na doklejeniu rzęsy nieco ponad cebulką r zęs. Jeśli zabieg został właśnie w ten sposób przeprowadzony to przedłużanie rzęs będzie nie tylko udane ale zupełnie bezpieczne i w efekcie uzyskamy długie gęste rzęsy.
Ilość doklejanych rzęs

Standardowo w trakcie zabiegu doklejam na jedno około od 90 do 130 rzęs czyli w sumie w trakcie jednego zabiegu doklejam od 180 do 260 rzęs. Ilość przyklejonych rzęs zależy od stanu rzęs klientek, jeśli klientka posiada gęste rzęsty to jestem w stanie przykleić więcej rzęs sztucznych.

Długość i grubość rzęs:
Klientki mają do wyboru rzęsy od 8 mm do 15 mm, grubość od 0,15 do 0,25 oraz cztery różne rodzaje podkręcenia rzęs. B, C, D, J


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl