Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Projektowanie Stron Internetowych

(Cała Polska, Warszawa, )
Projektowanie Stron Internetowych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witamy na naszym ogłoszeniu
O firmie
Firma powstała w maju tego roku, jesteśmy ekipą młodych i kreatywnych ludzi z doświadczeniem co pozwala nam stworzyć wszystko na potrzeby Internetu. Naszym głównym zadaniem jest zadowolenie klienta poprzez stworzenie produktu najwyższej jakości zachowując przy tym jak najniższe koszta.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz angażujemy się w każdy projekt tak jak by to było dla nas. Posiadamy stałe ceny produktów co pozwala klientowi w prosty i łatwy sposób sobie obliczyć ile to będzie kosztować. Funkcjonalność, łatwość obsługi oraz niepowtarzalny wygląd są naszym standardem.

Oferta
Nasza oferta posiada pakiety, które posiadają swoje stałe ceny co pozwoli klientowi w prosty i łatwy sposób obliczyć ile wyda. W naszej ofercie znajduje się także identyfikacja wizualna co pozwala na stworzenie jednolitego wizerunku firmy w jednym miejscu. Ostatnio w naszej ofercie pojawiła się konsultacja marketingowa, za pomocą której można ustalić strategię firmy oraz generalny wizerunek firmy.

1. Business
ever gold
ever platinium

2. Individual
portfolio
strona familijna

3. Identyfikacja wizualna
banner wodoodporny
wizytówki
logo, logotyp
papier firmowy
oklejenie samochodu
różne

4. Sklep internetowy
ever shop

5. Konsultacja marketingowa
wizerunek
strategia


Dodatki
Na naszej stronie wprowadziliśmy system newsów dla klientów (ten system także znajduje się w panelach administracyjnych), który pozwoli na możliwość dobierania modułów na własną stronę.

Support
Każda strona, która wyjdzie na świat z naszego studia otrzymuje darmowy support (długość supportu zależny od wybranego pakietu) dzięki, któremu klient otrzymuje pomoc z naszej strony przy prowadzeniu strony. Nasz support polega na pomocy niezależni ile razy jest potrzebna, support funkcjonuje 6 dni w tygodniu od 9:00 do 18:00, czas reakcji supportu 24 godziny. Na stronie wprowadziliśmy kanał YouTube, w którym będą znajdować się filmiki instruktażowe jak zrobić daną czynność w panelu administracyjnym. Strony wykonane przez nas są backupowane co 6 godzin, a backup jest wysyłany do nas na serwer. Posiadamy 12 najnowszych backupów. Backup jest darmowy dla każdego pakietu, warunkiem backupu jest to, że strona zostanie wykonana u nas.

Informacje
Strona naszego studia jest bardzo bogata w informacje o technologiach wykorzystywanych do tworzenia stron internetowych, każdy może wejść na site4ever.pl i poczytać.
W planach:
W niedalekiej przyszłości chcemy wprowadzić do oferty kampanie na Facebooku oraz w Google, co pozwoli klientom na poszerzanie liczby swoich klientów poprzez reklamę w internecie.

Samorozwój
Nasza firma poza tym, że pracuje dla swoich klientów posiada także własne projekty, obecnie posiadamy 3 otwarte projekty własne. Jednym z nich jest panzo.pl, w którym będą opisywane filmy przez niecodziennych krytyków. Planowane otwarcie 30 października.

Kontakt
Jako, że pracujemy w internecie posiadamy wiele sposobów kontaktów
Skype
E-mail
Formularz kontaktowy na naszej stronie
Telefon
Facebook
Twitter
Gdziekolwiek się odezwiesz zawsze otrzymasz odpowiedzi na twoje pytania.

site4ever.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl