Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Pomoc Komputerowa, Odzyskiwanie danych, Awarie, Wirusy, Systemy, Sieci, Internet itp..

(Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, )
Pomoc Komputerowa, Odzyskiwanie danych, Awarie, Wirusy, Systemy, Sieci, Internet itp..


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeśli mają Państwo problem z komputerem, siecią, wirusami, dialerami które nie dają się usunąć, Windowsem, który nie reaguje na polecenia, przeinstalowaniem systemu 7, Vista, XP, aktualizacjami, legalizacją systemów i wieloma innymi przypadłościami technicznymi i programowymi, których wymienienie tutaj powiększyłoby tą listę do rozmiarów książki już czas na wizytę fachowca.

Oferuję szeroką gamę usług, związanych z szeroko pojętym zakresem informatyki. W ciągu 7 lat pracy w branży staram się pomagać użytkownikom w ich potyczkach ze sprzętem komputerowym, oraz szczególnie w ostatnim czasie ze złośliwym oprogramowaniem. Moja wiedza oparta jest na doświadczeniu jak i wiedzy zdobytej w trakcie pracy zawodowej.

- różnorodne problemy z komputerem, przeinstalowanie systemów komputerowych, polepszanie pracy komputera, rozbudowa komputera, usuwanie wirusów oraz złośliwego oprogramowania, legalizacja Windowsa, instalacja wszelkich sterowników do podzespołów komputerowych, odzyskiwanie danych po awarii systemu Windows, składanie komputera z podzespołów, problemy internetowe, diagnostyka sprzętu komputerowego oraz wiele innych problemów użytkowych jaki i systemowych.

Moją dewizą jest zakończenie pracy na takim etapie, kiedy sprzęt i oprogramowanie jest sprawne, a klient zadowolony, opłaty pobieram za naprawienie usterki, jeżeli nie naprawię twoja zapłata wynosi zero zł. Naprawy moje są bardzo tanie, dla przybliżenia np. przeinstalowanie, wgranie systemu Windows XP/VISTA/7 - 50 zł !

Jest to możliwe dzięki bardzo szerokiej gamie usług. Nie płać ogromnych pieniędzy w naprawach u dealera lub serwisach.

JA ZROBIĘ TO PO KOSZTACH! ZADZWOŃ, NAPISZ, ODEZWIJ SIĘ, NIE BÓJ SIĘ ZAPYTAĆ JAKI BĘDZIE KOSZT NAPRAWY, MODERNIZACJI !!!

GG: 6113040, tel. 669 750 773


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl