Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Polerowanie Lakieru, Car Detaling, Pranie WnĘtrza Pojazdu

(KrakÓw, Kraków, )
Polerowanie Lakieru, Car Detaling, Pranie WnĘtrza Pojazdu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Normal 0 21

Nadam twojemu autu wyjątkowy wygląd, aż ci sąsiedzi i znajomi pozazdroszczą, a deszczowa pogoda i śnieg będą omijać szerokim łukiem. I to wszystko za rozsądną cenę i przy użyciu najlepszych kosmetyków. Car detaling o jakim nie miałeś pojęcia.


REGENERACJA LAKIERU

* czyszczenie lakieru
* usuwanie nalotu drogowego
* śladów po muchach
* żywicy
* odchodów ptasich
* polerowanie


Przed polerowaniem wszystkie elementy plastikowe i gumowe są oklejane taśmą kryjącą.

Starsze powłoki lakiernicze są matowane krążkiem ściernym, a głębsze rysy usuwane papierem wodnym.

Trudno dostępne miejsca poleruję ręcznie.


POWŁOKI WOSKOWE


Po wykonaniu prac związanych z regeneracją lakieru jest on każdorazowo zabezpieczany powłoką woskową w celu nadania mu odpowiedniego wyglądu i trwałości.
Na samochody nakładam woski typu CARNAUBA, NANOTECHNOLOGIA czy POLIMER, które zabezpieczają lakier na państwa aucie w czasie od kilku miesięcy nawet do kilku lat.
Półroczne powłoki woskowe nie są objęte gwarancją natomiast powłoki kilkuletnie posiadają taką gwarancję kwitowaną odpowiednim dokumentem.


CZYSZCZENIE WNĘTRZA POJAZDU

* usuwanie plam po tłuszczach z tapicerki
* pranie i suszenie tapicerki
* czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
* czyszczenie i konserwacja tapicerki plastikowej

Czyszczę również koła aluminiowe i kołpaki z nagaru.Do wykonania wszystkich tych czynności używana jest między innymi profesjonalna chemia znanej w całej europie angielskiej firmy CONCEPT , araz pasty polerskie 3M gwarantujące wysoką jakość i rewelacyjny efekt na państwa samochodach.
Ceny za powyższe usługi ustalane są z każdym klientem indywidualnie. Usługi mogą być wykonywane w miejscu wskazanym przez klienta, warunkiem jest łatwa dostępność do wody i prądu.


Kontakt telefoniczny Kontakt e-mail
Tel: 791251106 autokosmetyka@onet.eu
Reszta zdjęć:
http://profile.imageshack.us/user/kurierms/


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl