Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Pisanie wniosków unijnych

(CaŁy Kraj, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nie wiesz od czego zacząć, ani jak odnaleźć się w dotacjach?
Dookoła wszędzie zasypywani jesteśmy informacjami o możliwościach pozyskania dotacji z Unii Europejskiej czy to na założenie, czy też rozwój działalności gospodarczej. Jednakże uciekając się do źródeł wiedzy o szczegółach dofinansowania, często zastanawiamy się od czego zacząć.
- czy wpisujemy się w DEFINICJĘ BENEFICJENTA i jesteśmy uprawnieni do wsparcia?
- &#61472;czy nasza działalność nie znajduje się w sektorze wyłączonym ze wsparcia?
- czy spełniamy inne kryteria właściwe dla konkretnego działania?
- czy koszty projektu są kosztami kwalifikowanymi do objęcia wsparciem ?
- czy mamy uregulowane kwestie administracyjno-prawne będące warunkiem koniecznym do realizacji projektu?
Ilość dokumentów programowych nas przytłacza.

Jeśli zamierzasz starać się o dotację unijną, a nie wiesz jak należy przygotować i napisać wniosek o dofinansowanie, to jest właśnie oferta dla Ciebie! Poprowadzimy Cię przez obsługę wniosków, a także wszystkie ważne punkty, jakie muszą się znaleźć w prawidłowo napisanym wniosku.

Sama procedura ubiegania się o dotacje nie jest skomplikowana, jednak dość łatwo jest popełnić mały błąd, przez który wniosek może zostać odrzucony. Dlatego też warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy przypilnują, aby cały proces pozyskiwania dotacji przebiegał sprawnie i szybko.

Oferujemy kompleksową pomoc w procedurze aplikowania o dotacje unijne - na wszystkich etapach - od rozpoznania potrzeb Klienta, poprzez dobór odpowiedniego programu i działania, optymalizację projektu pod kątem wymogów programowych i kryteriów oceny, przygotowanie kompletu wymaganych dokumentów, zarządzanie projektem, aż po jego rozliczenie.

Nie pobieramy żadnych opłat za konsultacje oraz doradztwo w zakresie przygotowania do sporządzenia dokumentacji aplikacyjnej, dlatego też zachęcamy wszystkich do przedstawiania swoich pomysłów. Po spotkaniach i rozmowach z przedstawicielami naszej firmy, od Państwa zależy, czy podejmą z nami współpracę w zakresie przygotowania pełnej dokumentacji aplikacyjnej dla Państwa projektu.

Pamiętajmy, że jeżeli mamy pomysł na rozwój, a brak nam odpowiednich środków, to warto poświęcić trochę czasu na ich pozyskanie..

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą (wskazanie gdzie, kiedy i na jakich warunkach mogą się Państwo ubiegać się o fundusze), to prosimy o podanie adresu e-mail, na który prześlemy szczegółową ofertę współpracy oraz formularz zgłoszeniowy (ankieta **** diagnoza potrzeb klienta) .

Serdecznie zapraszamy do współpracy: e-mail: fachowa_porada@onet.eu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl