Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Pierwszy taniec - lekcje indywidualne

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam

Jestem instruktorem tańca z wieloletnim doświadczeniem. Jako tancerz wiem jak dużym przeżyciem jest tańczyć przed publicznością, dlatego chętnie pomogę w doszlifowaniu pierwszego tańca na wesele. Jako, że każdy ma inne problemy związane z tańcem do każdego staram się podchodzić indywidualnie, z tego powodu wyspecjalizowałem się w lekcjach prywatnych, a nie zbiorowych zajęciach.
Od Państwa zależy czy skupiamy się tylko na danym tańcu czy uczymy kroków podstawowych do kilku innych lub czy po prostu uczymy się tańczyć taniec weselny(dwa na jeden &#8211; zwał jak zwał)

Koszt lekcji to 45 zł + opłaty związane z wynajęciem sali do treningów.

Koszt sali to 20-30 zł za lekcję ( oczywiście mogę również dojeżdżać w miejsce wyznaczone przez parę młodą)


z tanecznym pozdrowieniem


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl