Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Pielegnacja OgrodÓw DziaŁkowych

(WrocŁaw, Wroclaw, )
Pielegnacja OgrodÓw DziaŁkowych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam,
Firma rodzinna ( ojciec i syn ) wieloletni działkowcy, specjalizujący się w prowadzeniu i pielęgnacji ogrodów oferują swoje usługi w bardzo promocyjnych cenach. Nasza firma zajmuje się zarówno ogrodami działowymi jak i domowymi, jesteśmy uczciwymi ludzi i potrafimy zmienić każdy ogród. Działamy na terenie Wrocławia jak i Dolnegośląska. Wykonujemy każde zlecenia w bardzo krótkich terminach:
kopanie(nawet bardzo zaniedbałą ziemie doprowadzimy do stanu użytkowania) , plewienie, ścinanie (drzew, gałęzi, krzewów, trawy itd.) sadzenie (trawy,drzew, krzewów, roślin - posiadamy nasiona - także na sprzedasz), stawiamy altanki, każdego rodzaju dobudówki, przedłużenia dachów, kładziemy i uszczelniamy dachy, montujemy kraty lub pomożemy w zabezpieczeniu altanek, montujemy pompy, budujemy baseny na wodę, w ofercie mamy także narzędzia na sprzedasz, doprowadzamy także całe działki do stanu użytkowania, kładziemy chodniki, stawiamy ogrodzenia itd. Tak jak wspomniałem wcześniej jesteśmy działkowcami więc zdajemy sobie sprawę, z faktu że na działkach jest bardzo dużo pracy więc nie jesteśmy w stanie wypisać wszystkich usług jakie oferujemy. Nasza misja to pełna satysfakcja z wykonanej pracy. Zadzwoń lub napisz napewno nie będziesz żałował ;)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl