Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Organizacja wesel łódź

(Łódź ul.Kaczeńcowa 18, Łódź, )
Organizacja wesel łódź Organizacja wesel łódź Organizacja wesel łódź Organizacja wesel łódź


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nasze realizacje wymykają się wszelkim uogólnieniom, a każdy projekt jest doskonale dopracowany. Ściągamy dla naszych klientów inspiracje z całej kuli ziemskiej. Igramy z wyobraźnią, by efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania i zaskoczył wszystkich czekających na to ważne wydarzenie.

  Powstaliśmy z myślą o Klientach których oczekiwania i potrzeby wykraczają poza standardy zarówno w odniesieniu do usług ślubnych jak również form oraz poziomu ich świadczenia.

Oferujemy:
- aranżację, przygotowania i obsługę uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych na terenie całej Polski Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją ślubną, zatrudniającą Konsultantów Ślubnych pełnych pasji i świeżych pomysłów.

- śluby i wesela w trybie ekspresowym
- koordynacja dnia ślubu i wesela
- SOS ślubne
- doradztwo
- warsztaty z wizerunku ślubnego
  Nasi Doradcy Ślubni są w stanie najwyższej gotowości 24h na dobę przez wiele miesięcy od chwili podpisania umowy do dnia ślubu. Planowanie i przygotowanie wesela trwa średnio ok. 100 godzin, w trakcie których m.in.:
- doradzamy,
- szukamy podwykonawców,
- negocjujemy,
- zarządzamy budżetem,
- podpisujemy umowy,
- opracowujemy scenariusz,
- koordynujemy
- czuwamy nad wszelkimi elementami składającymi się na ten niezwykły dzień.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl