Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Pozostałe Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Odszkodowania za stan wojenny - wysokie odszkodowanie

(Biłgoraj, Biłgoraj, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ODSZKODOWANIA ZA STAN WOJENNY

Odszkodowania za stan wojenny, 13 grudnia 1981 w PRL-u!

Po wprowadzeniu stanu wojennego, część działaczy opozycyjnych została zatrzymana i wywieziona do ośrodków internowania, mieszczących się w większości w więzieniach - dla tych właśnie należą się wysokie odszkodowania.


Dla wszystkich, którzy zostali zatrzymani i wywiezieni - na okres od kilku do kilkunastu miesięcy - do ośrodków internowania, mieszczących się w większości w więzieniach - jako poszkodowani w czasach stanu wojennego poprzez internowanie i inne metody, należy się wysokie adekwatne do poniesionej szkody odszkodowanie!!!

Jesteśmy jedną z niewielu wiodących firm na rynku odszkodowań, być może jedyną w Polsce, która umożliwia otrzymanie osobom poszkodowanym w czasach PRL-u wysokie odszkodowania za udział w stanie wojennym. Nie czekaj zadzwoń lub napisz e-mail już dziś!!!

Jeżeli nie zadzwonisz, nie będziemy mogli ci POMÓC!!!

KONTAKT:
Tel. 535021666
E-mail: biuro@centrum-odszkodowan.org.pl

więcej info: http://centrum-odszkodowan.org.pl/

ZAPRASZAMY!!!
Zaufało nam Tysiące, Teraz mają MILIONY!!!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl